piłka nozna

Autor: pixabay.com

Niedosyt po remisie 1:1 w meczu Czarni Połaniec - Siarka Tarnobrzeg

2024-03-03 7:00

W dniu 2 marca 2024 roku o godzinie 13:00 w miejscowości Połaniec odbył się mecz pomiędzy drużynami Czarni Połaniec i Siarka Tarnobrzeg, należący do 19. kolejki III Ligi - Grupa 4. Wynik tego spotkania to remis, obie drużyny zdobyły po jednym golu.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu Czarni Połaniec zmierzyli się z Siarką Tarnobrzeg. Po 33 minutach gry, piłkarz o nazwisku Kardys zdobył bramkę dla drużyny Czarnych Połaniec. Wynik na koniec pierwszej połowy to Czarni Połaniec: 1, Siarka Tarnobrzeg: 0.

W drugiej połowie wczorajszego meczu pomiędzy Czarnymi Połaniec a Siarką Tarnobrzeg doszło do istotnych wydarzeń. Przebieg spotkania zmienił się, gdy w 72 minucie zawodnik o nazwisku Iwao zdobył bramkę dla drużyny Siarki Tarnobrzeg, wyrównując tym samym wynik. Do tego momentu Czarni Połaniec prowadzili 1:0 po golu strzelonym w pierwszej połowie.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1 dla obu drużyn.

W meczu pomiędzy drużynami Czarni Połaniec i Siarka Tarnobrzeg obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Aktualnie Siarka Tarnobrzeg zajmuje 5 miejsce w tabeli, mając na koncie 10 wygranych meczy, 3 remisy oraz 5 porażek, co daje im 33 punkty. Natomiast Czarni Połaniec znajdują się na 11 miejscu w tabeli, mając na koncie 6 wygranych meczy, 7 remisów oraz 6 porażek, co daje im sumę punktów równą 25.

III Liga - Grupa 4 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Czarnymi Połaniec a Siarką Tarnobrzeg, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz pomiędzy Sokołem Sieniawa a Czarnymi Połaniec odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Miejskim w Sieniawie. Natomiast Siarka Tarnobrzeg zmierzy się z Starem Starachowice tego samego dnia o tej samej godzinie na stadionie Osir Wisła w Tarnobrzegu.