SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Karol Kłos przebrany za rywala Batmana. Tak się bawił na Halloween [ZDJĘCIE]

Karol Kłos przebrany za rywala Batmana. Tak się bawił na Halloween [ZDJĘCIE]

31.10.2016, godz. 14:33
Karol Kłos
Karol Kłos foto: Super Express

Najpierw praca, później zabawa. Z takiego założenia wyszedł m.in. Karol Kłos, którego PGE Skra Bełchatów pokonała Lotos Trefl Gdańsk 3:0 w 6. kolejce PlusLigi. Następnie kilku zawodników w tym reprezentant Polski udali się na zabawę halloweenową. Jego przebranie budziło podziw wszystkich, ponieważ upodobnił się do największego wroga Batmana.

W miniony weekend w najciekawszym meczu 6. kolejki siatkarskiej PlusLigi PGE Skra Bełchatów odprawiła z kwitkiem Lotos Trefl Gdańsk pokonując rywali 3:0. Po zakończeniu spotkania kilku graczy trzeciej drużyny poprzednich rozgrywek postanowiło udać się na imprezę haloweenową, a tych w naszym kraju nie brakowało.

Jednak oczy wszystkich były zwrócone na Karola Kłosa i jego dziewczynę Aleksandrę Dudzicką. Ich stroje robiły największe wrażenie, ponieważ pokazali, że jak się bawią, to na całego. Środkowy blokujący naszej reprezentacji przebrał się za Jokera, który jest największym rywalem Batmana w dobrze znanej miłośnikom kina ekranizacji o losach człowieka nietoperza walczącego ze złem w Gotham. Natomiast jego partnerka wybrała przebranie Harley z filmu "Legion Samobójców". Wszystko kosztowało sporo pracy, lecz patrząc na efekt końcowy było warto. Zobaczcie sami!

Joker & Harley

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol Kłos (@karolklos) 29 Paź, 2016 o 12:49 PDT

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: