Cracovia - Korona Kielce, LOTTO Ekstraklasa, Tomasz Brzyski

Autor: Jan Graczyński

Cracovia - Wisła Płock w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE

2016-10-14 20:03

Cracovia - Wisła Płock w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. W meczu otwierającym 12. kolejkę LOTTO Ekstraklasy "Pasy" podejmą na własnym stadionie beniaminka, który przed przerwą na reprezentację przegrał z Wisłą Kraków 2:3. Natomiast podopieczni Jacka Zielińskiego rozbili u siebie Koronę Kielce 6:0. Gdzie w TV obejrzeć mecz Cracovia - Wisła? Sprawdź, czy będzie dostępny STREAM ONLINE.

Cracovia - Wisła Płock to pierwszy piątkowy mecz 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Jacka Zielińskiego efektownym zwycięstwem z Koroną Kielce (6:0) przed przerwą na mecze reprezentacji z Danią i Armenią przełamali fatalną passę sześciu spotkań bez wygranej. - Wygraliśmy dopiero jeden mecz, więc o żadnej euforii nie ma mowy. My zawsze pamiętamy o tym, co nie funkcjonuje w naszej grze. Mamy dopiero trzynaście punktów, więc powodów do zadowolenia nie mamy - mówi trener "Pasów".

W nieco gorszych nastrojach był beniaminek, ponieważ dwa tygodnie temu uległ przed własną publicznością mającej spore problemy w tym sezonie Wiśle Kraków 2:3. Jednak pomocnik "Nafciarzy" zapewnia, że jego drużyna da z siebie wszystko, a efektowna wygrana "Pasów" w poprzedniej kolejce nie robi na nim wrażenia. - Cracovia jest drużyną, która dobrze gra w piłkę. My też to potrafimy i mamy do tego odpowiednich piłkarzy, choć jesteśmy nowym zespołem i na zgranie musimy jeszcze trochę poczekać. Na pewno będzie to mecz otwarty, nie będzie żadnych szachów, a bramki na pewno padną. Nie robi na mnie wrażenia zwycięstwo Cracovii z Koroną. Oglądaliśmy to spotkanie i gdyby Korona strzeliła bramkę w 50. sekundzie, mogłoby się to zupełnie inaczej ułożyć. Każdy jest do ogrania, bez wyjątku. Niczego się nie obawiam - powiedział Dominik Furman.

Mecz Cracovia - Wisła Płock odbędzie się 14 października o godzinie 18:00. Transmisję w telewizji przeprowadzi Eurosport 2. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM LIVE ONLINE z tego spotkania.