SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Legia Warszawa straci trenera? Stanisław Czerczesow rozmawia z Lokomotiwem Moskwa

Legia Warszawa straci trenera? Stanisław Czerczesow rozmawia z Lokomotiwem Moskwa

24.05.2016, godz. 09:21
Stanisław Czerczesow odejdzie z Legii Warszawa?
foto: EAST NEWS

Stanisław Czerczesow w minionym sezonie zdobył mistrzostwo i Puchar Polski, ale Legia Warszawa wkrótce może stracić swojego trenera. Zdaniem rosyjskich mediów szkoleniowiec "Wojskowych" negocjuje z Lokomotiwem Moskwa i w ostatni weekend nawet spotkał się z prezesem tego klubu.

Czerczesow jest trenerem Legii od października 2015 roku i w ciągu tych kilku miesięcy pracy z warszawskim klubem zdążył zdobyć dublet. "Wojskowi" w przyszłym sezonie staną do walki o awans do Ligi Mistrzów, ale jeszcze nie wiadomo, czy odbędzie się to pod wodzą Rosjanina. Jego zatrudnieniem mocno zainteresowany jest bowiem Lokomotiw Moskwa.

O przyszłości 53-letniego szkoleniowca spekuluje się od kilku miesięcy. Jego dobre wyniki w Legii nie przeszły bez echa w lidze rosyjskiej, bowiem kilka tamtejszych klubów już wcześniej było ponoć skłonne sprowadzić go do siebie - mowa tu między innymi o Zenicie Sankt-Petersburg czy Rubinie Kazań. Najpoważniej zainteresowany Czerczesowem jest jednak wspomniany Lokomotiw, a jak podał portal "Sportfakt.ru" w miniony weekend doszło nawet do spotkania rosyjskiego szkoleniowca z Olgą Smorodskają, która pełni funkcję prezesa klubu. Póki co jednak porozumienie nie zostało osiągnięte, ale w Legii wciąż nie mogą być pewni pozostania trenera na kolejny sezon.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: