SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Media: Dariusz Mioduski WYKUPI Bogusława Leśnodorskiego i Macieja Wandzla!

Media: Dariusz Mioduski WYKUPI Bogusława Leśnodorskiego i Macieja Wandzla!

14.03.2017, godz. 19:04
Bogusław Leśnodorski, Dariusz Mioduski
Bogusław Leśnodorski, Dariusz Mioduski foto: Super Express

Wszystko wskazuje na to, że konflikt właścicielski w Legii Warszawa dobiega końca. Według najnowszych doniesień medialnych Dariusz Mioduski wykupi akcje Bogusława Leśnodorskiego i Macieja Wandzla. Wciąż nie wiadomo za jaką kwotę, ale spekuluje się, że dwaj ostatni będą mogli podzielić się pięćdziesięcioma milionami złotych.

Oficjalnego potwierdzenia o końcu negocjacji wciąż nie ma. Portal firsteleven.com ustalił jednak, że Dariusz Mioduski niemal na pewno przejmie akcje Legii Warszawa. Biznesmen ma wykupić udziały Bogusława Leśnodorskiego i Macieja Wandzla. Niedawno w "Przeglądzie Sportowym" obie strony poinformowały, że zakończenie sporu jest bliskie. Oficjalne podpisanie dokumentów zaplanowane jest na przyszły tydzień. Ostatni mecz ligowy z Wisłą Kraków, to Mioduski oglądał z loży głównej. Leśnodorski i Wandzel siedzieli w sektorze VIP koło dziennikarzy.

Jeśli biznesmen faktycznie przejmie wszystkie udziały, to mistrz Polski przejdzie poważne zmiany organizacyjne. Swoje odejście w takiej sytuacji zapowiedzieli między innymi dyrektor sportowy Michał Żewłakow i jego odpowiednik do spraw rozwoju Dominik Ebebenge. Spokojnie spać mogą pracownicy niższych szczebli. Zostaną oni zwolnieni tylko jeśli sami będą tego chcieli. Co ciekawe, miejsce w Radzie Nadzorczej Legii może znaleźć się dla... Leśnodorskiego.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: