SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Michał Pazdan przedłużył umowę z Legią. Bohater Euro 2016 z nowym kontraktem

Michał Pazdan przedłużył umowę z Legią. Bohater Euro 2016 z nowym kontraktem

13.10.2016, godz. 17:09
Michał Pazdan
Michał Pazdan foto: CYFRA SPORT

Jeden z liderów reprezentacji Polski podczas ostatniego Euro 2016 oraz Legii Warszawa podpisał nowy kontrakt. Michał Pazdan, który szybko został kluczowym zawodnikiem w zespole mistrzów Polski nie krył swojego zadowolenia z tego faktu. - Czuję się doceniony - powiedział obrońca uczestnika Ligi Mistrzów.

Michał Pazdan był jednym z najważniejszych graczy Legii w poprzednim sezonie, kiedy ta pod batutą Stanisława Czerczesowa sięgała po Puchar oraz mistrzostwo Polski. Dobra dyspozycja nie umknęła uwadze Adama Nawałki, który zdecydował, że to obrońca stołecznego zespołu będzie partnerem Kamila Glika podczas Euro 2016. Decyzji nie zmienił nawet nienajlepszy występ przeciwko Holandii w Gdańsku na kilka dni przed rozpoczęciem francuskiego turnieju.

Po udanych mistrzostwach Europy w wykonaniu "Pazdka" nie brakowało spekulacji sugerujących, że lada dzień pożegna się z warszawską drużyną. W swoich szeregach widziały go Betis Sewilla i Besiktas Stambuł, a w grę wchodziło nawet 5 milionów euro, ale zawodnik zdecydował się na dalszą grę w Legii. W czwartek złożył podpis pod nową umową, która dalej obowiązuje do 30 czerwca 2019, ale prawdopodobnie zyska na tym finansowo. - Rozmawialiśmy o nowym kontrakcie już pod koniec okienka transferowego. Cieszę się, że podpisałem nową umowę z Legią. Jestem zadowolony i czuję się doceniony - powiedział Michał Pazdan.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: