SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM. Transmisja w TV

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM. Transmisja w TV

30.07.2017, godz. 13:02
Jarosław Fojut - Pogoń Szczecin
Jarosław Fojut - Pogoń Szczecin foto: CYFRA SPORT

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO. Mecz Pogoń - Jagiellonia LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Jagiellonia odniesie trzecie kolejne zwycięstwo w tym sezonie? Piłkarze z Podlasia szybko odpadli z europejskich pucharów, ale w lidze do tej pory są bezbłędni. Gdzie transmisja w TV z meczu Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok?

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO. Mecz Pogoń - Jagiellonia LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy szczecinianie zatrzymają Pogoń? Dla Jagi to będzie prawdopodobnie największe, jak do tej pory w tym sezonie, wyzwanie. Na stadionie Pogoni Jaga wygrywa rzadko. Ostatnio w 2015 roku. Wcześniej - w 1991. Na dodatek w zespole Ireneusza Mamrota nastroje, mimo kolejnych triumfów, są raczej minorowe. Wszystko przez plotki transferowe dotyczące Przemysława Frankowskiego i Jacka Góralskiego. Obaj panowie już za chwilę mogą zniknąć z kadry wicemistrza Polski.

W Szczecinie natomiast trwa budowa. Maciej Skorża wciąż szuka optymalnych rozwiązań. W pierwszej kolejce zawodnicy z zachodu Polski wyglądali koszmarnie. Przegrali z Wisłą Kraków 1:2, ale w całym spotkaniu właściwie nie zagrozili bramce Białej Gwiazdy. Poprawa nastąpiła na szczęście jednak już tydzień temu, gdy gracze Pogoni zanotowali pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.

- Chcemy zbudować "prawdziwy dom" w Szczecinie - zapowiadają gracze Macieja Skorży. Wszystko z powodu słabiutkich wyników zespołu Portowców na swoim obiekcie. Przy ulicy Twardowskiego w ostatnich trzech miesiącach Pogoń wygrała... tylko raz. Czy inaczej będzie w niedzielę?

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Pogoń - Jagiellonia rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:30. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: