SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa SKANDAL! Sponsor Warty Poznań WYZYWAŁ piłkarzy w trakcie meczu [WIDEO 18+]

SKANDAL! Sponsor Warty Poznań WYZYWAŁ piłkarzy w trakcie meczu [WIDEO 18+]

29.06.2016, godz. 10:48
Skandaliczne zachowanie sponsora Warty Poznań
foto: YouTube

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy! Prowokacje i wyzwiska to często chleb powszedni podczas meczów piłki nożnej, ale kiedy robi to sponsor zespołu, to trzeba nazwać to gigantycznym SKANDALEM! Jakub Pyżalski, który od pewnego czasu finansuje Wartę Poznań i jest mężem właścicielki klubu Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej podczas meczu z Garbarnią Kraków zachował się tak żenująco, że aż ręce opadają. Poniższe wideo tylko dla osób dorosłych.

W meczu barażowym o awans do 2. ligi Warta Poznań mierzyła się z Garbarnią Kraków. Pyżalski najwyraźniej bardzo mocno przeżywał to spotkanie, bo postanowił zacząć... wyzywać piłkarzy drużyny przeciwnej. W jakim celu? Nie wiadomo. Swoim zachowaniem udowodnił tylko, że dla takich ludzi nie może być miejsca w futbolu. Skandal, to mało powiedziane i mamy nadzieję, że sponsor Warty nie uniknie kary za to, co zrobił.

Na jego nieszczęście całe to szaleństwo, bo trudno nam to inaczej nazwać, nagrał jeden z kibiców. Na filmie dokładnie słychać i widać co Pyżalski krzyczy w kierunku zawodników Garbarni. A są to rzeczy wręcz obrzydliwe i niezwykle wulgarne. Film tylko dla osób dorosłych.

Karygodne zachowanie Pyżalskiego potwierdził arbiter meczu, który przyznał, że nigdy nie był świadkiem takiego chamstwa. Garbarnia postanowiła złożyć protest w sprawie tego spotkania, zajściami na meczu z udziałem sponsora Warty Poznań zajmie się też komisja dyscyplinarna PZPN. Najciekawsze w całej sytuacji jest to, że niedaleko od oszalałego Pyżalskiego siedziała jego żona z małymi dziećmi. Z pewnością musiały być one bardzo dumne z ojca.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: