Termalica - Górnik, Jan Żurek

Autor: CYFRASPORT

Termalica - Górnik Zabrze LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

2016-05-14 17:27

Termalica - Górnik Zabrze LIVE. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Zabrze NA ŻYWO. Ekstraklasa transmisja w TV i STREAM ONLINE ZA DARMO w Internecie. Czy zabrzanie uratują się od katastrofy? W ostatniej serii gier potrzebują zwycięstwa swojego i Śląska Wrocław. Jeśli przegrają, na nowiutkim obiekcie walczyć będą tylko w I lidze. Gdzie transmisja TV z meczu Termalica - Górnik Zabrze?

Termalica - Górnik Zabrze LIVE. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Zabrze NA ŻYWO. Ekstraklasa transmisja w TV i STREAM ONLINE ZA DARMO w Internecie. To być może najważniejsze spotkanie Górnika w historii klubu. A na pewno - w historii najnowszej. Ewentualna klęska i spadek oznaczać może dla wielkiej firmy katastrofę. Sportową, finansową i organizacyjną.

Podopieczni Jana Żurka muszą w Niecieczy wygrać. Ale nie tylko. Trzy punkty przeciwko beniaminkowi to tylko połowa sukcesu. Resztę załatwić powinni gracze Śląska Wrocław, którzy na swoim obiekcie podejmą Górnika Łęczna. Jeśli ekipa Mariusza Rumaka również wygra, z ligi spadnie ekipa z Lubelszczyzny. Dołączając w ten sposób, do już martwego, Podbeskidzia Bielsko-Biała.

- Będziemy walczyć do ostatniej minuty - zapowiedział przed spotkaniem stoper zabrzan, Bartosz Kopacz. Pytanie, co ta walka ma oznaczać. Ekipa Jana Żurka obudziła się bowiem dopiero w ostatnich kolejkach sezonu. Wcześniej śrubowała rekord meczów bez zwycięstwa. I doprawdy trudno spodziewać się, że akurat w Niecieczy zagra wybitne spotkanie. Tym bardziej, że w tym sezonie Termalica już z Górnikiem wygrała. Na swoim obiekcie 3:0. Na Górnym Śląsku padł natomiast bezbramkowy remis.

Termalica - Górnik Zabrze LIVE. Transmisja w TV

Mecz Termalica - Górnik Zabrze rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:30. Transmisja z wydarzenia w Canal+Sport 2. W Canal+Sport zobaczymy natomiast, równoleglą transmisję ze wszystkich spotkań ostatniej kolejki grupy spadkowej. SPORT.SE.PL zaprasza na multirelację tekstową z całej 37. serii gier Ekstraklasy.