SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Polska - Niemcy: Arkadiusz Milik wyśmiał krytyków na Facebooku [ZDJĘCIE]

Polska - Niemcy: Arkadiusz Milik wyśmiał krytyków na Facebooku [ZDJĘCIE]

18.06.2016, godz. 11:52
Arkadiusz Milik wyśmiał krytyków
foto: Eastnews

Arkadiusz Milik już po meczu z Niemcami mógł zostać królem strzelców Euro 2016. W starciu z mistrzami świata napastnik Ajaksu Amsterdam zmarnował przynajmniej trzy znakomite sytuacje i w opinii wielu, to jego nieskuteczności zawdzięczamy, że w czwartek zainkasowaliśmy tylko punkt. Co na to sam zainteresowany? Na Facebooku nie pozostawił wątpliwości: on winny się nie czuje, a humor wciąż mu dopisuje.

Milik zagrał przeciwko Niemcom podobnie jak z Irlandią Północną. Znowu dochodził do sytuacji strzeleckich. Znowu potrafił uciekać przeciwnikom i znajdować się na czystych pozycjach w polu karnym. Tyle że znowu brakowało również wykończenia. Raz chciał trafić do siatki Manuela Neuera szczupakiem, raz nie trafił w futbolówkę, a po strzale z rzutu wolnego pomylił się o centymetry. Na dodatek zmarnował również dwa prostopadłe podania do Roberta Lewandowskiego. Po meczu nie było wątpliwości. To Milik dał Niemcom remis, a gdyby potrafił zachować zimną krew, od początku Euro 2016 mógłby już zagwarantować sobie koronę króla strzelców imprezy.

Sam napastnik winny chyba jednak się nie czuje. Ba! Wręcz tryska dobrym humorem, co - biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki meczów reprezentacji Polski - nie dziwi. Pytanie tylko, czy podobna postawa piłkarza spodoba się wiernym fanom reprezentacji. Jakby bowiem nie patrzeć, Milik niejako zaśmiał się krytykom prosto w twarz.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: