SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Jak wyrobić kartę kibica reprezentacji Polski przez INTERNET? Ile to kosztuje?

Jak wyrobić kartę kibica reprezentacji Polski przez INTERNET? Ile to kosztuje?

20.04.2017, godz. 14:27
Czarnogóra - Polska, reprezentacja Polski, piłka nożna
foto: CYFRA SPORT

Wyrobienie karty kibica reprezentacji Polski w przeszłości wymagało trochę wysiłku. Przede wszystkim wiązało się to z wizytą w oddziale Alior Banku, a cały proces zajmował sporo czasu. Dodatkowo kosztował 25 złotych. Od końcówki 2016 roku fani drużyny Adama Nawałki mogą zamówić kartę kibica nie wychodząc z domu, przez internet, i do tego za złotówkę. Jak to zrobić?

Zamówienie karty kibica reprezentacji Polski przez internet jest proste i zajmuje tylko kilka minut. Nie potrzebna jest już wizyta w oddziale Alior Banku. Wystarczy dostęp do sieci, dokument tożsamości i numer konta bankowego, z którego trzeba wykonać przelew weryfikacyjny.

Jak wyrobić kartę kibica reprezentacji Polski?

Po pierwsze, trzeba założyć konto na portalu laczynaspilka.pl. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na wskazany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem aktywującym konto.

Po zalogowaniu kibic będzie miał możliwość kliknięcia w link "Zamów Kartę Kibica". Na kolejnej stronie ukaże się formularz zamówienia karty, który należy wypełnić w całości, a na końcu zaznaczyć opcję "akceptuję regulamin Karty Kibica". WAŻNE - załączenie ZDJĘCIA nie jest obowiązkowe.

Po potwierdzeniu wpisanych danych pokaże się strona Alior Banku i instrukcja, jak postępować dalej. Dane wpisane wcześniej zostaną dodane automatycznie, ale niektóre należy wpisać samodzielnie.

Najważniejsze to sprawdzić dane adresowe. Karta zostanie wysłana na adres korespondencyjny lub zamieszkania, podany we wniosku. Jeśli rożni się od adresu zameldowania, należy to zaznaczyć, wypełniając wniosek na stronie Alior Banku.

Na koniec trzeba zaakceptować wszystkie oświadczenia i koniecznie wpisać w wyznaczone pole numer dotychczasowego rachunku, z którego kibic dokona przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł.

Po poprawnym wypełnieniu wszystkich etapów Alior Bank wyśle na adres e-mail numer rachunku Karty Kibica, na który należy wykonać złotówkowy przelew.

Proces wysyłania Karty Kibica można sprawdzać po zalogowaniu na stronie laczynaspilka.pl

W razie problemów z wyrobieniem Karty Kibica odsyłamy do poradnika PZPN, który zawiera szczegółowe opisy poszczególnych etapów i pomocnicze zdjęcia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: