SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Reprezentant Polski zmieni klub? Oferta z Turcji na stole

Reprezentant Polski zmieni klub? Oferta z Turcji na stole

20.07.2017, godz. 07:52
Sławomir Peszko, Thiago Cionek
foto: Super Express

Włodarze tureckiego klubu Kayserispor zainteresowani są usługami polskiego kadrowicza Thiago Cionka. Ropoczęły się negocjacje w sprawie transferu środkowego obrońcy i od postawy przedstawicieli klubu Palermo zależy, czy pojawi się szansa na przenosiny Thiago do Turcji?

31-letni piłkarz od pięciu lat występuje na włoskich boiskach. Półtorej roku temu przeniósł się z Modeny do Palermo. W sezonie 2016/17 klubowi z Sycylii nie udało się utrzymać we włoskiej ekstraklasie i ponownie zagra na zapleczu najlepszej ligi we Włoszech. To może być argument, który skusi Cionka do rozważenia zmiany barw klubowych.

Polakiem urodzonym w Brazylii interesuje się turecki Kayserispor: - Rozowy ciągle trwają. Jeśli obie strony uzgodnią warunki, wtedy dojdzie do transferu - powiedział wiceprezes tureckiego klubu portalowi ajansspor.com.

Kayserispor to klub z bogatą historią. Ma za sobą występy w europejskicj pucharach. W ostatnich latach powodziło mu się jednak ze zmiennym szczęściem. W sezonie 2013/14 spadł z tureckiej ekstraklasy. Powrócił do niej po roku przerwy. W minionych rozgrywek zajął 15. pozycję.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: