SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Robert Lewandowski wyskoczył z żoną na miasto [ZDJĘCIA]

Robert Lewandowski wyskoczył z żoną na miasto [ZDJĘCIA]

07.10.2016, godz. 02:00
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Paparazzi
foto:

Nie samą piłką człowiek żyje. W czwartek selekcjoner Adam Nawałka (59 l.) dał podopiecznym odpocząć od przygotowań do meczów kwalifikacji MŚ. Największy gwiazdor reprezentacji Robert Lewandowski (28 l.) postanowił po południu zabrać żonę Annę na mały wypad do centrum z hotelu w warszawskim Wawrze.

Ania i Robert pojechali do miasta 360-konnym mercedesem GLE 450 coupé 4matic, potężnym autem z napędem na cztery koła. Mimo że na ulicy żona najlepszego polskiego piłkarza próbowała przemknąć niezauważona pod kapturem, słynną parę od razu wychwyciły czujne oczy kibiców. Nie obyło się bez podpisywania autografów, ale do tego państwo Lewandowscy są już przyzwyczajeni.

Wczesnym popołudniem „Lewy” i jego małżonka wpadli do modnej kafejki przy placu Unii Lubelskiej, gdzie można albo tylko wypić kawę, albo coś przekąsić. Znając kulinarny reżim Ani i Roberta, można mieć absolutną pewność, że zachowali umiar. Spędzili miło 40 minut i wyszli z knajpki w świetnym nastroju. Oby tak samo było po sobotnim meczu z Danią.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: