Rafał Majka przekazał okropne wiadomości. Ojciec kolarza nie żyje. Słowa, które chwytają za serce

2021-05-07 16:03 dko
Rafał Majka
Autor: AP Rafał Majka

Są takie momenty w życiu, których nie da się przewidzieć i na które nigdy nie możemy być przygotowani. Bardzo ciężkie chwile przeżywa obecnie jeden z najlepszych polskich kolarzy, Rafał Majka. Reprezentant biało-czerwonych za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał, że odszedł jego ojciec. Majka napisał jednocześnie kilka słów, które chwytają za serce i wzruszają do łez.

Rafał Majka od wielu lat należy do czołówki światowego kolarstwa. Jego talent potwierdzają liczne sukcesy na najtrudniejszych wyścigach. Dużym osiągnięciem zawodnika z Zegartowic było przede wszystkim zdobycie brązowego medalu na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. Nie można jednak zapominać, że Majka sporo radości dał polskim kibicom również na trasach Tour de France, a więc największego i najbardziej prestiżowego wyścigu na świecie. Na TdF Polak wygrywał nie tylko poszczególne etapy, ale ponadto dwukrotnie zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji dla najlepszego "górala". A w przeszłości tylko najwięksi zawodnicy byli w stanie dokonać takiej rzeczy.

Przeczytaj także: Ogromna tragedia na trasie wyścigu Ślężański Mnich. Zginał 49-letni kolarz, policja ustala przyczyny wypadku

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Rafał Majka ojciec

Sukcesów kolarza zapewne nie byłoby bez jego taty, Piotra Majki. To on zaszczepił w zawodniku miłość do kolarstwa. - Razem z trenerem Zbigniewem Klękiem woziliśmy syna na treningi na tor Cracovii. Rafał kochał się ścigać, ale równie mocno upierał się przy grze w piłkę. Razem z młodszym o dwa lata bratem Pawłem ćwiczył w klubie Grodzisko Raciechowice. Hulał po boisku aż miło - opowiadał Piotr Majka w rozmowie z "Super Expressem".

Ojciec Rafała Majki nie żyje

Niestety w piątkowe popołudnie Rafał Majka przekazał fatalne informacje. Kolarz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że jego ojciec nie żyje. - Tato, Gdziekolwiek teraz będziesz, to wiem, że nadal będziesz mnie wspierał i trzymał za mnie kciuki. Dziękuję za wszystko, Kocham Cię. Spoczywaj w pokoju - czytamy we wzruszającym wpisie Majki.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze