Kokaina, narkotyki, przemyt

Wicemistrz olimpijski wylądował w WIĘZIENIU. Handlował NARKOTYKAMI na boku

2019-07-05 13:27

Wielu kibiców uważa, że sportowcy mają wspaniałe życie i stać ich na wszystko. Zdaniem kibiców czołowi zawodnicy nie powinni nigdy narzekać na warunki materialne. Wygląda jednak na to, że dwukrotnemu wicemistrzowi olimpijskiemu ciągle było mało. Właśnie został skazany na ponad 4 lata więzienia za handel narkotykami.

Jack Bobridge to jeden z najlepszych kolarzy torowych na świecie. Australijczyk zakończył karierę po igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Na tej imprezie w 2016 roku zdobył srebrny medal w drużynowym wyścigu na dochodzenie na dystansie 4 kilometrów. W tej samej konkurencji został również wicemistrzem olimpijskim cztery lata wcześniej. W jej prywatnej gablotce z trofeami znajdują się również puchary i medale mistrzostw świata.

30-letni dzisiaj Bobridge wyraźnie nie mógł żyć bez adrenaliny po zakończeniu kariery. Niestety, wybrał bardzo złą drogę, by zaspokajać jej niedostatek. Sąd w Perth udowodnił mu, że od marca do sierpnia 2017 roku handlował narkotykami. Tabletki ecstasy dostarczał przyjacielowi. Teraz czeka go odsiadka. W zakładzie karnym spędzi 4,5 roku.