Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: AP PHOTO/MICHAEL PROBST Robert Lewandowski w barwach Bayernu

Lewandowskiemu grożono śmiercią! Przerażające informacje ujrzały światło dzienne, obrzydliwe wiadomości

2022-07-12 9:14

Wydawało się, że Robert Lewandowski jest już właściwie jedną nogą poza Bayernem Monachium, ale w poniedziałkowy wieczór pojawiła się informacja, że wrócił do stolicy Bawarii. We wtorek ma odbyć pierwszy trening z Bayernem i niewykluczone, że będzie to jego pożegnanie. Lewandowski w Monachium zjawił się sam, bez rodziny. Okazuje się, że może to wynikać z obaw o bezpieczeństwo, ponieważ kapitan polskiej kadry miał dostawać w ostatnim czasie obrzydliwe pogróżki.

Końca sagi transferowej z Robertem Lewandowskim nie widać. Co prawda do kibiców docierają informacje, że FC Barcelona składa kolejne oferty za napastnika, jednak Bayern Monachium jest nieugięty. Mistrzowie Niemiec odrzucają kolejne propozycje z Katalonii i status reprezentanta Polski się nie zmienił, wciąż jest zawodnikiem Bawarczyków.

Niemcy są przekonani. Przed Lewandowskim trudne chwile po powrocie do Bayernu, wielka konsternacja

Lewandowski dostawał pogróżki. Ohydne wiadomości

Włodarze zespołu z Monachium kilka tygodni temu zapowiadali, że Lewandowski wypełni swój kontrakt obowiązujący do końca czerwca 2023 roku, ale jednocześnie wyznaczyli kwotę minimalną, za jaką mogą puścić zawodnika. Wynosi ona 50 mln euro. Oferty Barcelony powoli zbliżają się do tej kwoty i być może kluby siądą do negocjacji.

Robert Lewandowski wrócił do Monachium! Jest nagranie, wiadomość obiegła media

Wcześniej jednak Lewandowski niejako musiał podporządkować się warunkom Bayernu i we wtorek rozpocznie przygotowania z drużyną. Dlatego też w poniedziałkowy wieczór kapitan reprezentacji Polski przyleciał z Hiszpanii do Niemiec. W mediach społecznościowych pojawiło się wideo z lotniska. Lewandowski podróżował sam.

Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

Lewandowskiemu grożono śmiercią. Szokujące ustalenia

Jak informuje portal SportoweFakty WP, Anna Lewandowska wraz z córkami pozostanie na razie poza Niemcami. Ma to wynikać z okropnych wiadomości, jakie miał otrzymywać piłkarz. - Z informacji WP SportoweFakty wynika, że w ostatnim czasie Robert, za pośrednictwem social mediów, otrzymywał różne pogróżki, w tym te najcięższego kalibru, czyli pozbawienia życia - czytamy na portalu.

Pokazuje to jedynie, że cała atmosfera wokół transferu robi się już bardzo niezdrowa. Gdyby Bayern i Barcelona szybko doszły do porozumienia, kibice mogliby nie mieć większych pretensji do zawodnika. Obecnie każdą pogróżkę trzeba traktować poważnie, bo nie wiadomo, jak daleko może posunąć się sfrustrowany fan. Oby na wiadomościach się skończyło.

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego do Barcelony
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze