Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Totalny zwrot akcji w sprawie Lewandowskiego? Niemcy przedstawiają szczegóły, to może się stać!

2022-04-21 9:43

Serial związany z przyszłością Roberta Lewandowskiego trwa. Upłyną jeszcze długie tygodnie, nim poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w tej sprawie. Na razie niemal codziennie pojawiają się nowe informacje dotyczące kapitana reprezentacji Polski. Teraz niemieckie media ujawniają kolejne szczegóły, które mówią o możliwym pozostaniu Lewandowskiego w Bayernie Monachium.

Robert Lewandowski jest w centrum uwagi wielu sportowych mediów na całym świecie. Przyszłość Polaka i jego ewentualne decyzje przykuwają ogromną uwagę. Po raz kolejny ważą się losy napastnika i nie jest pewne, czy kapitan reprezentacji Polski na kolejne lata zostanie w Bayernie Monachium. Coraz więcej mówi się o jego ewentualnym odejściu.

Cezary Kucharski schudł 30 kg. Rodzina już tego nie ukrywa, były piłkarz cierpi na skomplikowaną chorobę

Co z przyszłością Lewandowskiego? Są nowe szczegóły

Rozmowy o możliwym przedłużeniu kontraktu, który Polakowi wygasa w czerwcu 2023 roku, miały się jeszcze nie zacząć, co według niemieckich mediów budzi frustrację w obozie Lewandowskiego. Jego menedżer, Pini Zahavi działa już na tyle prężnie, że świat obiegła informacja o możliwym przejściu Polaka do FC Barcelona.

Lider Legii stracił wiele miesięcy przez kontuzję. Tak Bartosz Kapustka ocenił powrót do gry

Miała już nawet zostać ustalona cena za Lewandowskiego. Bayern chciałby otrzymać za reprezentanta Polski około 40 mln euro. Czy Dumę Katalonii stać na taki wydatek? Na razie nie wiadomo. Wciąż jednak nie można wykluczyć opcji, w której Lewandowski zostaje w Bayernie i według wielu ekspertów, ta ewentualność jest bardzo możliwa.

Sonda
Czy Lewandowski powinien przenosić się z Bayernu do Barcelony?

Niemcy o przyszłości Lewandowskiego. Ujawniają nowe fakty

"Kicker" również sugeruje, że pozostanie Lewandowskiego w klubie z Bawarii jest prawdopodobne. Niemieccy dziennikarze nie ukrywają jednak, że sytuacja Polaka jest "skomplikowana". Dużo zależy od samego piłkarza, który będzie miał ostateczne zdanie. Kością niezgody są przede wszystkim warunki kontraktu, jakie stawia obóz Lewandowskiego.

Według "Kickera" kapitan biało-czerwonych jest jednak gotów na spore ustępstwa. Może zrezygnować z podwyżki i podpisać kontrakt na warunkach finansowych, obowiązujących obecnie. Jest również możliwość, że Lewandowski zrezygnuje z dłuższego kontraktu i zawsze nową umowę, która obowiązywała będzie przez rok. Każdy scenariusz jest więc nadal możliwy.

Jan Tomaszewski: Lewandowski może skończyć jak Messi!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze