Obostrzenia na wakacje 2021. Możliwe nawet 100% OBŁOŻENIA w hotelach!  [NOWE LIMITY]

i

Autor: Marcin Gadomski / SE Luzowanie obostrzeń na wakacje. Konferencja Mateusza Morawieckiego i Adama Niedzielskiego w czwartek

Adam Niedzielski skrywał tajemnicę, ale się wygadał! Był zagorzałym kibolem. Wiemy, którego klubu

2021-05-20 15:36

Minister zdrowia Adam Niedzielski dziś robi wszystko, by zwalczyć pandemię koronawirusa. Obecnie kojarzy się wszystkim z krawatem, koszulą i marynarką, kiedyś zakładał zupełnie inne ubrania. Okazuje się, że kiedyś Niedzielski był... kibolem! W rozmowie z Karoliną Hytrek-Prosiecką zdradził nawet, jaki zespół bardzo żywo wspierał i że zasiadał na trybunie dla najbardziej zagorzałych fanów.

Adam Niedzielski jako minister zdrowia nie ma łatwej pracy. Walka z pandemią koronawirusa trwa i nie wydaje się, by w najbliższym czasie miało się to skończyć. Z tego powodu na inne przyjemności może już mu nieco brakować czasu. W rozmowie z Karoliną Hytrek-Prosiecką minister zdrowia opowiedział trochę o innych pasjach. Wśród nich przed laty była... piłka nożna. Okazuje się, że był nawet bardzo zagorzałym fanem. Zdradził, na jakie trybuny chodził i czy dalej śledzi rozgrywki piłkarskie.

Adam Niedzielski był kibicem Legii Warszawa

Minister zdrowia wyznał, że był zagorzałym kibicem Legii Warszawa. Co ciekawe, na starym stadionie zasiadał nawet na... "Starej Żylecie", czyli kibolskiej trybunie dla ultrasów. - Ja jestem starym kibicem Legii i to takim starym kibicem. Nie byłem niestety w niedzielę na meczu, natomiast w dzieciństwie chodziłem z ciotecznym bratem na "Starą Żyletę" i dorastałem w otoczeniu ludzi, którzy kibicowali Legii, więc jeśli mam oglądać mecze, to w pierwszej kolejności Legia - przyznał otwarcie Niedzielski.

Oczywiście minister zdrowia kibicuje także reprezentacji Polski w piłce nożnej. Kiedyś śledził także rozgrywki Premier League. - Kiedyś jeszcze interesowała mnie liga angielska, ale przyznam szczerze, że powoli schodzi na drugi plan. Straciłem pasję - powiedział Adam Niedzielski.

Adam Niedzielski - polityk

Kim jest Adam Niedzielski? To polski ekonomista i menedżer, specjalizujący się w zarządzaniu finansami oraz zarządzaniu strategicznym. Pracował w polskich instytucjach rządowych oraz jako pracownik naukowy. W latach 2016–2018 był dyrektorem generalnym Ministerstwa Finansów, członkiem rady nadzorczej spółki Aplikacje Krytyczne oraz członkiem rady Narodowego Funduszu Zdrowia. Od 2018 zastępca prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia ds. operacyjnych. Od 2019 roku był prezesem NFZ.

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia
Najnowsze