Pini Zahavi

i

Autor: EAST NEWS Pini Zahavi

Agent Roberta Lewandowskiego przejął polskiego piłkarza! Niespodziewany ruch

2021-12-02 8:03

Pini Zahavi od kilku lat reprezentuje interesy Roberta Lewandowskiego. Jeden z najpotężniejszych agentów piłkarskich na świecie teraz związał się natomiast z innym polskim zawodnikiem - Tomaszem Walczakiem. Zaledwie 16-letni piłkarz Wisły Płock ma przed sobą wielkie perspektywy, które Izraelczyk może mu pomóc wykorzystać.

Choć Robert Lewandowski oczywiście skupia się na walce o kolejne trofea w barwach Bayernu Monachium, to jego przyszłość pozostaje owiana pewną tajemnicą. Czy latem, na rok przed wygaśnięciem swojej umowy w Bawarii, kapitan reprezentacji Polski zdecyduje się na zmianę barw klubowych i sprawdzenie się w jeszcze innej topowej lidze? Tego na tę chwilę nie można wykluczyć, nawet jeśli monachijczykom rozstanie przyszłoby bardzo trudno.

ZOBACZ TEŻ: Ojciec Kurka bał się o syna. Nie chciał na to pozwolić, ale nic nie mógł poradzić

Nad tym wszystkim będzie czuwał agent "Lewego", Pini Zahavi. To właśnie z Izraelczykiem na początku 2018 roku związał się Polak, który po wielu latach rozstał się w tym zakresie z Cezarym Kucharskim. Teraz natomast aktualny przedstawiciel interesów Lewandowskiego zyskał pełnomocnictwo do reprezentowania kolejnego piłkarza. Mowa jednak o zupełnie innej bajce niż w przypadku snajpera - chodzi o 16-letniego gracza Wisły Płock, Tomasza Walczaka.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?

Nastolatek mimo młodego wieku odważnie puka do bram ekipy "Nafciarzy". Jak dotąd nie może pochwalić się wieloma występami, ale zdobył już nawet bramkę w przegranym pojedynku Pucharu Polski z Koroną Kielce. Walczak ma papiery na naprawdę dobre granie, a świadomy tego Zahavi spróbuje postarac się o to, aby kariera Polaka rozwijała się w jak najbardziej pożądanym kierunku.

Podpisanie umowy na przebudowę stadionu Polonii
Najnowsze