Kamil Drygas, Pogoń Szczecin

Autor: Cyfra Sport Kamil Drygas

Bramka lidera Pogoni. Tak Kamil Drygas pokonał bramkarza Jagiellonii [WIDEO]

2020-07-05 19:26

Zaczęło się obiecująco, bo już na początku Pogoń objęła prowadzenie. Do siatki trafił Kamil Drygas. Jednak jego gol nie wystarczył do pierwszego zwycięstwa w rundzie finałowej. Portowcy zremisowali 2:2 z Jagiellonią w 34. kolejce. Zobaczcie jak kapitan "Portowców" pokonał bramkarza Damiana Węglarza. Jego bramkę pokazał oficjalny portal Ekstraklasy na youtube.

Kamil Drygas na początku sezonu doznał kontuzji. Zerwał więzadło krzyżowe. Stracił wiele miesięcy na rehabilitację. Pierwszy występ po wyleczeniu urazu zaliczył w maju przeciwko Zagłębiu Lubin (0:3). W kolejnym przeciwko Cracovii został bohaterem. Wszedł w drugiej połowie i po dziesięciu minutach pokonał bramkarza "Pasów" uderzeniem piłki głową. Zapewnił wygraną 1:0.

Kamil Grosicki znów czaruje w Anglii. Polak z premierowym golem dla West Bromwich Albion

Teraz w starciu z Jagiellonią (2:2) znów pokazał się z dobrej strony. To właśnie Drygas pokonał golkipera Damiana Węglarza. Gospodarze wykonywali rzut różny i zostawili bez opieki na polu karnym właśnie gracza "Portowców". Pogoń grała w osłabieniu, później miała rzut karny i długo prowadziła 2:0. Jednak w końcówce ekipa z Podlasia doprowadziła do wyrównania. Pogoń zajmuje ostatnie miejsce w grupie spadkowej.

Uśmiechnięty Zbigniew Boniek promienieje ze szczęścia. Prezes PZPN pokazał wnuka [ZDJĘCIE]