Brzesko: Brutalna USTAWKA na środku autostrady A4! Tłukło się kilkudziesięciu kiboli [WIDEO]

2020-07-25 18:16 MSo
Brzesko: Brutalna USTAWKA na środku autostrady A4! Tłukło się kilkudziesięciu kiboli [WIDEO]
Autor: Twitter Brzesko: Brutalna USTAWKA na środku autostrady A4! Tłukło się kilkudziesięciu kiboli [WIDEO]

Czy świat polskiej piłki zapomniał już o problemach z kibolami? Ci nie tłuką się już na trybunach, ale wciąż słyszymy o kolejnych starciach pseudokibiców w lasach czy na autostradzie. Do kolejnej ustawki doszło na autostradzie A4 między Krakowem a Rzeszowem. W okolicach Brzeska kilkudziesięciu kiboli tłukło się, a w momencie przyjazdu policji... nie było tam już nikogo!

Czy kibole to wciąż problem polskiej piłki? Zdaniem wielu fanów sportu, sytuacja w ostatnich latach się unormowała. Do ostrych starć nie dochodzi już na trybunach. Niestety, pseudokibice znaleźli sobie inne miejsca do regularnych rywalizacji na pięści. Do ustawek często dochodzi na autostradach. Na autostradzie A4 między Krakowem a Rzeszowem doszło do brutalnego starcia między kilkudziesięcioma kibolami. Sytuacja została uwieczniona na wideo i pojawiła się na Twitterze piłkarza 5-ligowego Sokoła Maszkienice, Patryka Tomczyka.

Ustawka kiboli w Gorzowie Wielkopolskim. Policja wkroczyła w trakcie bójki [GALERIA]

- Ustawka kibiców na autostradzie Kraków - Rzeszów na wysokości Brzeska - napisał piłkarz. W komentarzach użytkownicy Twittera twierdzili, że w bójce mieli brać udział pseudokibice Karpat Krosno, Stali Rzeszów, Stali Stalowa Wola z Resovią Rzeszów i JKS-em Jarosław.

Na miejsce udały się patrole policji, ale gdy pojawiły się na tej wysokości autostrady A4, to nikogo już nie było! - Osoby biorące udział w zdarzeniu zdążyły się ulotnić. Musiało to trwać bardzo krótko. Sprawdzono cały rejon, nadal będziemy tropić po trasie - powiedział w rozmowie z portalem "SportoweFakty.wp.pl" st. sierż. Mateusz Drwal z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Najnowsze