Burliga przegrał na hazardzie. Surowa kara dla piłkarza [WIDEO]

2014-05-21 20:36

W związku z wydarzeniami ostatnich dni oraz publikacjami, które pojawiły się w mediach na temat wizyty Łukasza Burligi w zakładzie bukmacherskim, zawodnik spotkał się dzisiaj z Zarządem Wisły Kraków, złożył dokładne wyjaśnienia i przyznał się do winy. Klub nałożył na niego surową karę.

Klub ukarał zawodnika karą zawieszenia w prawach piłkarza na okres jednego roku w zawieszeniu na dwa lata oraz grzywną w wysokości 15 000 złotych, co jest trzykrotnością kary minimalnej wynikającej z art. 107 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN.

Dodatkowo, w związku z wyjaśnieniem piłkarza i przyznaniem się do uzależnienia od gier hazardowych, Wisła Kraków w porozumieniu z Łukaszem postanowiła skierować go na terapię leczenia uzależnień.

Dowiedz się więcej: Smuda ostro o Burlidze: Trzeba go leczyć

Łukasz Burliga poprosił również o możliwość spotkania się z mediami, ponieważ osobiście chciałby wyjaśnić zaistniałą sytuację. Klub umożliwi mu to na piątkowej konferencji prasowej o godz. 10.00 w ośrodku treningowym w Myślenicach.

za wisla.krakow.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze