Marcin Herra, Jacek Zieliński, Dariusz Mioduski

i

Autor: Cyfrasport Marcin Herra, Jacek Zieliński, Dariusz Mioduski

Zieliński zabrał głos

Dyrektor sportowy o wyzwaniach Legii w nowym sezonie. Na to musi nastawić się wicemistrz Polski

2023-07-19 22:48

Piłkarze Legii podczas przygotowań do rozgrywek wygrali wszystkie sparingi. W trzech z nich nie stracili gola. Zdobyli także Superpuchar Polski. W tym sezonie warszawski zespół nie ukrywa mistrzowskich aspiracji. Jacek Zieliński, dyrektor sportowy wicemistrza Polski zabrał głos w tej kwestii. Powiedział o wyzwaniach. Na to muszą nastawić się piłkarze wicemistrza Polski.

Nowi piłkarze dobrze rokują

Legia była aktywna na transferowym rynku. Wzmocniła kadrę czteroma zawodnikami na kluczowych pozycjach. Władze klubu są zadowolone z pozyskanych graczy. - Potrzebowaliśmy zawodników o takich profilach - powiedział Jacek Zieliński w programie Legia ON, którego wypowiedź zacytował oficjalny portal stołecznego klubu. - Nowi piłkarze dobrze rokują. Liczę na to, że jakość pokażą w meczach o stawkę. Czekam na nie z niecierpliwością. Jestem ciekawy gry nowych zawodników, a także dyspozycji całego zespołu w nieco innym zestawieniu. Myślę, że wszyscy piłkarze zrobią postęp po kolejnym okresie przygotowawczym u trenera Kosty Runjaicia - prognozował.

Była gwiazda kadry o kapitanie wicemistrza Polski. „Josue trzyma Legię na palniku”

Legia ma zawsze grać do końca

W poprzednim sezonie Legia przegrała z Rakowem walkę o tytuł. Zakończyła rozgrywki na drugim miejscu. Po pięciu latach przerwy zdobyła Puchar Polski. W tym sezonie w stolicy zapowiadają w wywalczenie mistrzostwa Polski. - Od drużyny musimy oczekiwać wyników - stwierdził Zieliński. - Stawiamy sobie wysokie cele. Mamy za sobą okres przejściowy. Był nim poprzedni sezon. Teraz te cele są zdecydowanie wyższe. Legia ma zawsze grać do końca. Chcielibyśmy dołożyć do tego grę, która zadowoli kibiców - wyjawił dyrektor sportowy stołecznego klubu.

Gwiazda Legii o nietypowych zainteresowaniach. Mówi o śledzeniu rynku, podążaniu w odpowiednich kierunkach

Maik Nawrocki, Legia Warszawa

i

Autor: Cyfrasport Maik Nawrocki, Legia Warszawa
Sonda
Czy Legia Warszawa wróci na tron mistrza Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze