Ekstraklasa: Legia Warszawa - Wisła Płock NA ŻYWO. TRANSMISJA w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE

2017-12-16 19:12

Legia Warszawa - Wisła Płock NA ŻYWO. Legia Warszawa - Wisła Płock w TV. Gdzie obejrzeć mecz Legia - Wisła NA ŻYWO? Legia Warszawa - Wisła Płock NA ŻYWO w INTERNECIE. Legia - Wisła STREAM ONLINE. Lotto Ekstraklasa NA ŻYWO. Legia Warszawa ma szansę aby przerwę zimową spędzić na fotelu lidera. Warunek jest jeden, muszą pokonać Wisłę Płock.

Legia Warszawa - Wisła Płock NA ŻYWO. Legia - Wisła w TV. Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Legia nie ma szans, aby jeszcze przed przerwą zimową dogonić czołówkę ligi. Tymczasem obecny mistrz Polski ma nawet szansę, aby końcówkę tego i początek przyszłego roku spędzić na fotelu lidera.

W tym celu muszą pokonać Wisłę Płock, która po serii czterech porażek z rzędu notuję passę trzech meczów bez porażki. Płocczanie mają szansę, aby dwa miesiące spędzić w pierwszej ósemce. Zadanie jest o tyle trudne, że musza wygrać na wyjeździe z Legią, a ponadto liczyć na potknięcie Zagłębia Lubin. Przed startem rozgrywek niewiele osób prognozowało, że Wisła będzie myślała o walce o górną połowę tabeli.

Mecz Legia Warszawa - Wisła Płock odbędzie się 16 grudnia. Transmisję z meczu Legia - Wisła NA ŻYWO będzie można zobaczyć na Canal+Sport. Żaden legalny i darmowy stream nie będzie dostępny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Relację z meczu Legia - Wisła NA ŻYWO przeprowadzimy na sport.se.pl! Zapraszamy!