Ekstraklasa. Polonia Warszawa pokonała Cracovię. Pierwsza ligowa wygrana pod wodzą Pawła Janasa

2010-10-23 18:36

Polonia Warszawa po raz pierwszy od 20 sierpnia wygrała ligowe spotkanie. Przy ulicy Konwiktorskiej w Warszawie - zawodnicy Pawła Janasa (57 l.) pokonali ostatnią w tabeli Cracovię 3:0.

Polonia zaliczyła bardzo dobry start. Po 18 minutach było już 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Trałka i Sobiech. Cracovia mimo kilku sytuacji, w tym uderzeniu w słupek Ntibazonkizy nie zdobyła bramki. Do przerwy było 2:0.

Przeczytaj koniecznie: Kliczko i Haye pobili się o prawa telewizyjne

W drugiej połowie trzecią bramkę dla "Czarnych Koszul" strzelił Daniel Gołębiewski (23 l.) i pierwsze ligowe zwycięstwo pod wodzą Pawła Janasa (57 l.) stało się faktem.

Natomiast pozycja trenera Cracovii Rafała Ulatowskiego jest już niemal beznadziejna. I jego dni, na fotelu trenera krakowian wydają się być policzone.