Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Górnik - Pogoń STREAM ONLINE LIVE Górnik - Pogoń w TV Na jakim programie 27.11.2020

2020-11-27 16:06 md
Legia Warszawa vs. Górnik Zabrze, Jesus Jimenez
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Legia Warszawa vs. Górnik Zabrze, Jesus Jimenez

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Górnik - Pogoń STREAM ONLINE LIVE Górnik - Pogoń w TV Na jakim programie Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin LIVE STREAM w INTERNECIE. Bardzo ciekawie zapowiada się piątkowy wieczór z PKO BP Ekstraklasą. Na Śląsku miejscowy Górnik Zabrze zmierzy się z Pogonią Szczecin. Kto wyjdzie z tego starcia górą? Gdzie oglądać Górnik - Pogoń w TV NA ŻYWO Na którym kanale Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin STREAM LIVE ONLINE.

Górnik - Pogoń Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Zarówno Górnik Zabrze jak i Pogoń Szczecin mają w obecnym sezonie chrapkę na walkę o wysokie cele. Początek sezonu był w ich wykonaniu raczej udany, ale wiadomo, jak to bywa w PKO BP Ekstraklasie - dwa bądź trzy słabsze wyniku z rzędu mogą sprawić, że ugrzęźnie się w dolnych rejonach klasyfikacji. Górnicy i Portowcy chcą tego uniknąć, ale w piątkowy wieczór ktoś będzie musiał obejść się smakiem. Chyba że dojdzie do podziału punktów... Z uwagi na fakt, że pojedynek odbędzie się w Zabrzu, delikatne miano faworytów można przypisać prawdopodobnie gospodarzom. Szczecinianie nic sobie jednak z tego nie zamierzają robić. Ich cel jest jasny - powrócić do stolicy Pomorza Zachodniego wyłącznie z kompletem punktów.

Górnik - Pogoń GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

Mecz PKO BP Ekstraklasy Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin rozpocznie się w piątek, 27 listopada o godzinie 20:30. TRANSMISJA TV NA ŻYWO meczu Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin w stacjach telewizyjnych Canal+ Sport oraz TVP Sport. DARMOWY STREAM ONLINE W INTERNECIE meczu Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin na stronie TVP Sport - sport.tvp.pl.

Najnowsze