Ivan Trickovski, Legia Warszawa

i

Autor: Newsflare/Tarbouriech Roseline via AP

Ivan Trickovski w Legii Warszawa. Ma zastąpić Michała Żyrę

2015-08-17 21:27

Ivan Trickovski został nowym piłkarzem Legii Warszawa. Wicemistrzowie Polski postanowili, że 28-latek będzie najlepszym wyborem na pozycję skrzydłowego po odejściu Jakuba Koseckiego i kontuzji Michała Żyry. Macedończyk podpisał z klubem z Łazienkowskiej umowę na rok z opcją przedłużenia na kolejne dwa lata.

Ivan Trickovski ostatnio występował w Al-Nasr ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Macedończyk znany jest jednak przede wszystkim z meczów w barwach APOEL-u Nikozja. To on był jedną z kluczowych postaci Cypryjczyków, gdy ci robili furorę w Lidze Mistrzów. W sezonie 2011/12 28-latek dotarł z drużyną APOEL-u do ćwierćfinału najbardziej prestiżowych rozgrywek na Starym Kontynencie.

Ivan Trickovski będzie grał w Legii

Trickovski to również reprezentant Macedonii. W barwach swojej drużyny narodowej rozegrał do tej pory 34 mecze. Tylko w jednym z tych spotkań wszedł na boisko z ławki rezerwowych, pozostałe rozpoczynał w podstawowym składzie. Dla reprezentacji skrzydłowy zdobył cztery bramki.

Na Łazienkowskiej 28-latek występował będzie przynajmniej przez rok. Jeśli sztab szkoleniowy i władze wicemistrza Polski zostaną przekonani do jego umiejętności, to umowa zostanie przedłużona na kolejne dwa lata. Na koszulce będzie nosił numer "20".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze