Jagiellonia - Lechia TV NA ŻYWO. Jagiellonia - Lechia TRANSMISJA 21.09. Jagiellonia - Lechia gdzie oglądać?

2021-09-21 13:05
Jagiellonia Białystok
Autor: Cyfra Sport Jagiellonia Białystok

Jagiellonia - Lechia TV na żywo transmisja. Jagiellonia - Lechia 21.09 STREAM ONLINE w Internecie. Zespoły z PKO Ekstraklasy w najbliższych dniach czasu na odpoczynek będą miały jak na lekarstwo. Wszystko za sprawą Pucharu Polski. W tym tygodniu do rozgrywek przystąpią najsilniejsze zespoły w Polsce, a jednym z ciekawszych spotkań będzie rywalizacja Jagiellonii Białystok z Lechią Gdańsk. Jagiellonia - Lechia TV NA ŻYWO. Jagiellonia - Lechia STREAM ONLINE?

Jagiellonia - Lechia TV NA KTÓRYM KANALE? Jagiellonia - Lechia STREAM ONLINE w INTERNECIE

Przerwy na odpoczynek nie ma zbyt wiele. Po ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy zespoły z najwyższego szczebla rozgrywkowego oraz kilkadziesiąt innych drużyn, rozpocznie walkę w Pucharze Polski. Droga do zdobycia tego trofeum jest długa, ale jak pokazały poprzednie edycje, warto starać się o triumf, bo nawet samo dotarcie na PGE Narodowy i gra przed wielotysięczną publicznością może być nagrodą za wysiłek. Na stadionie w Warszawie ponownie chcą zagościć Jagiellonia Białystok i Lechia Gdańsk. Obie drużyny spotkały się na PGE Narodowym w 2019 roku. Los chciał, że w obecnej edycji Pucharu Polski jeden z zespołów z marzeniami o triumfie pożegna się już w I rundzie, bo to właśnie teraz Jagiellonia i Lechia zagrają ze sobą o awans. To jedna z najciekawszych par pierwszej odsłony tegorocznego Pucharu Polski. Faworyta do awansu wskazać jest naprawdę trudno.

Jagiellonia - Lechia TRANSMISJA w INTERNECIE. Jagiellonia - Lechia GDZIE OGLĄDAĆ?

W lidze lepiej prezentuje się obecnie zespół z Pomorza. Lechia ma na koncie trzynaście punktów i w trzech ostatnich spotkaniach jest niepokonana. Jagiellonia natomiast miała całkiem udany start sezonu, bo na dziewięć możliwych punktów zdobyła siedem. Teraz jest zdecydowanie gorzej. Jaga na zwycięstwo czeka od 7 sierpnia. - To dla nas bardzo ważne, by awansować dalej. Nie możemy patrzeć na naszą ostatnią dyspozycję, chcemy przejść dalej i to jest nasz cel - zapowiedział szkoleniowiec Jagiellonii, Ireneusz Mamrot.

Mecz Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk odbędzie się we wtorek 21 września. TRANSMISJA z meczu Jagiellonia - Lechia TV NA ŻYWO na kanale Polsat Sport. STREAM ONLINE dostępny będzie na płatnej platformie Polsat Box Go. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze