Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

Jaka przyszłość czeka Lukasa Podolskiego? Ważne informacje z Górnika Zabrze, dyrektor zabrał głos

2023-02-20 13:37

W 21. kolejce PKO Ekstraklasy nie brakowało niespodzianek. Sporo drużyn z dołu tabeli wyszarpało niebywale cenne punkty i walka o utrzymanie robi się coraz bardziej gorąca. W trudnej sytuacji znalazł się m.in. Górnik Zabrze. W kolejnym odcinku programu PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport gościem był nowy dyrektor sportowy drużyny z Górnego Śląska, Łukasz Milik. Zdradził m.in. to, jakie klub ma nadzieje związane z Lukasem Podolskim.

Największą sensacją 21. kolejki PKO Ekstraklasy było zwycięstwo Zagłębia Lubin z Lechem Poznań. Dzięki trzem zdobytym punktom "Miedziowi" zyskali niewielką przewagę nad peletonem walczącym o utrzymanie. Dość nieoczekiwanie to właśnie batalia o pozostanie w PKO Ekstraklasie okazuje się najbardziej zaciętą i do końca sezonu może trwać wojna o byt w najwyższej klasie rozgrywkowej.

O utrzymanie walczył będzie również Górnik Zabrze. W klubie z Górnego Śląska zaszły ostatnio spore zmiany. Nowym dyrektorem sportowym został Łukasz Milik. W programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport zdradził plany na najbliższą przyszłość oraz to, że Górnik chciałby przedłużyć współpracę z Lukasem Podolskim. Premiera odcinka o godzinie 18:00. Zapraszamy!

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport 20.02
Najnowsze