Jakub Rzeźniczak będzie kandydował do tytułu... MISS?! Odnalazł NIEPOWATRZALNĄ SZANSĘ

2020-08-05 17:23 MD
Jakub Rzeźniczak, Wisła Płock
Autor: CyfraSport Jakub Rzeźniczak, Wisła Płock

Pandemia koronawirusa sprawia, że w wielu kwestiach życia musimy spotykać się z całkowicie innymi zasadami niż tymi obowiązującymi dotychczas. Dotyczy to także konkursów miss. W tej kwestii na Twitterze postanowił wypowiedzieć się zawodnik Wisły Płock, Jakub Rzeźniczak, sugerując, że... miałby szanse powodzenia!

Od kilku miesięcy społeczeństwo w zasadzie na całym świecie musi dostosować się do zupełnie innych okoliczności niż dotychczas. A wszystko naturalnie z powodu wybuchu pandemii koronawirusa, a co za tym idzie wprowadzeniem wielu obostrzeń. Dotyczy to praktycznie każdego aspektu życia. W ostatnim czasie sieć obiegło zdjęcie chociażby z konkursu miss we Włoszech, gdzie kandydatki pozowały w... maseczkach!

Obrazek z tego wydarzenia wydał się tak nienaturalny, że wywołał lawinę komentarzy. Żartem głos postanowił zabrać także najbardziej utytułowany piłkarz w historii Legii Warszawa, a obecnie zawodnik Wisły Płock - Jakub Rzeźniczak. Defensor napisał na Twitterze: "W takich okolicznościach i ja bym miał szanse" - rzucił "Rzeźnik".

Trzeba powiedzieć, że konkurs Miss Italia w dobie pandemii faktycznie prezentuje się inaczej niż standardowe pojedynki najpiękniejszych kobiet z całego kraju. A czy w takiej formule furorę dałby radę zrobić także i Jakub Rzeźniczak? To już trudno przewidzieć...

Tour de Pologne wystartował ze Stadionu Śląskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze