Jagiellonia Białystok

i

Autor: CyfraSport Jagiellonia Białystok

Nie hamowali się!

Kibice Jagiellonii zabrali głos w sprawie Jana Pawła II. Wywiesili mocny transparent, jasny przekaz

2023-04-10 19:58

Kibice Jagiellonii Białystok postanowili włączyć się do debaty o Janie Pawle II. Na trybunach stadionu w Białymstoku w trakcie meczu z Lechią Gdańsk pojawił się wyjątkowo mocny transparent, który bronił świętego. Padły na nim wyjątkowo mocne słowa i jasny przekaz fanów "Dumy Podlasia".

Kibice Jagiellonii Białystok włączyli się do dyskusji na temat postaci Jana Pawła II. W trakcie meczu ligowego z Lechią Gdańsk, kibice "Dumy Podlasia" wywiesili tranparent, w którym powiedzieli jasno, co sądzą o oczernianiu wizerunku świętego. Te słowa nie pozostawiają cienia wątpliwości.

Kibice Jagiellonii Białystok zabrali głos w sprawie Jana Pawła II. Ten transparent nie pozostawia wątpliwości

Kibice w Polsce w ostatnim czasie bardzo mocno zareagowali na dokument telewizji TVN, w którym w dość niekorzystnym świetle przedstawiono postać Jana Pawła II. Wyraz swojego niezadowolenia na pokazywanie polskiego papieża w mediach wyrazili chociażby kibice Legii Warszawa, którzy w trakcie meczu ze Stalą Mielec wywiesili transparent, który głosił "Łapy precz od Jana Pawła II". W jeszcze mocniejszym tonie swoje niezadowolenie wyrazili fani Jagiellonii w trakcie ligowej konfrontacji z Lechią Gdańsk.

- Pedofile, komuniści, TVN-owscy judasze - łapy precz od św. Jana Pawła II - brzmiał transparent wywieszony przez kibiców Jagiellonii Białystok.

Sonda
Czy Jagiellonia Białystok utrzyma się w PKO BP Ekstraklasie?
Najnowsze