Kosta Runjaić

i

Autor: Cyfrasport Kosta Runjaić

Po hicie w Szczecinie

Kosta Runajić o kosmicznym meczu Legii z Pogonią. Padły słowa o upadaniu i pasji

2023-09-28 10:56

To był kosmiczny mecz! Legia przegrywała z Pogonią trzy razy, ale za każdym razem potrafiła się podnieść, aby na koniec wyprowadzić zabójczy cios i wygrała 4:3 w zaległym hicie 6. kolejki ekstraklasy. Zrobiła to mimo że całą drugą połowę grała w osłabieniu. Trener Kosta Runajić tak docenił wysiłek zespołu. Padły słowa o upadaniu i pasji.

W nagrodę fotel lidera ekstraklasy

Wpływ na przebieg meczu z Pogonią miała sytuacja z końcówki pierwszej połowy. Wykluczony został Artur Jędrzejczyk. Sędzia po analizie VAR anulował żółtą kartkę i pokazał czerwoną. Ocenił, że obrońca Legii kopnął napastnika Pogoni. Warszawski zespół grał w osłabieniu po przerwie, dwa razy przegrywał, pokazał niesamowitą wolę walki i odrabiał straty. Legia wygrała w Szczecinie i zasiadła w fotelu lidera ekstraklasy.

Legia nigdy się nie poddaje

- Szacunek dla mojej drużyny - powiedział trener Kosta Runjaić, cytowany przez oficjalny portal klubu. - To była kolejna magiczna noc. Wielki spektakl i świetna reklama futbolu. Trzy razy upadaliśmy, do tego dostaliśmy czerwoną kartkę. Pokazaliśmy niesamowity charakter i podnieśliśmy się. Ta drużyna nigdy się nie poddaje. Mamy ogromną pasję, to widać na każdym kroku. To zasłużone zwycięstwo. Wystarczy spojrzeć na statystyki - zaznaczył szkoleniowiec, cytowany przez klubowe media z Łazienkowskiej.

Sonda
Czy Legia Warszawa wróci na tron mistrza Polski?

QUIZ. Jak dobrze znasz polską ekstraklasę?

Pytanie 1 z 10
Który z tych klubów najwięcej razy sięgał po mistrzostwo Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze