Autor: Cyfrasport Kosta Runjaić

Obrońca trofeum pożegnał się z rozgrywkami

Kosta Runjaić o odpadnięciu z Pucharu Polski. Trener Legii powiedział to wprost

2023-12-07 13:26

W tym sezonie Legia celowała w odzyskanie tytułu i obronę Pucharu Polski. Warszawski zespół już tego drugiego trofeum nie zdobędzie, bo odpadł o porażce 1:2 z Koroną Kielce odpadł z rywalizacji. Trener Kosta Runjaić powiedział to wprost. Tak skomentował odpadnięcie z Pucharu Polski.

Korona zagrała bardzo odważnie

W ubiegłym sezonie Legia po pięciu latach przerwy triumfowała w Pucharze Polski. W tej edycji stołeczny klub marzył o powtórzenie tego osiągnięcia. Tyle że już nic z tego nie będzie. Wicemistrz Polski nie dały rady Koronie. O wszystkim przesądził gol zdobyty przez gospodarzy w końcówce dogrywki. - To dla nas duże rozczarowanie - nie ukrywał zawodu trener Kosta Runjaić podczas konferencji prasowej, cytowany przez klubowe media. - Było to bardzo trudne spotkanie. Łatwo straciliśmy gola po bardzo prostym błędzie. Powinniśmy dużo lepiej bronić w tym spotkaniu. Jesteśmy bardzo rozczarowani wynikiem. Mieliśmy okazje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Korona zagrała bardzo odważnie. Pozostajemy w grze w lidze i w europejskich pucharach. Musimy robić wszystko, aby wygrywać tam mecze - zaznaczył szkoleniowiec warszawskiego klubu.

Lider Legii Warszawa o wyjeździe zagranicznym. Tak Bartosz Slisz zapatruje się na transfer

QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?