Michał Skóraś

i

Autor: Cyfra Sport Michał Skóraś

Jest oferta

Lech Poznań sprzeda gwiazdę za gigantyczne pieniądze?! Jest konkretna oferta, Skóraś może odejść z Kolejorza

2023-04-16 22:00

Lech Poznań w ostatnich latach przyzwyczaił do tego, że robi świetne interesy na swoich wychowankach. Aktualni mistrzowie Polski niemal corocznie zarabiają ogromne pieniądze na transferach i wiele wskazuje na to, że teraz nie będzie inaczej. Coraz więcej mówi się o możliwym odejściu Michała Skórasia. Według najnowszych doniesień jest już nawet konkretna oferta za piłkarza Lecha.

Lech Poznań może być wzorem dla innych polskich klubów pod względem tego, jak wychowywać i jak sprzedawać swoich wychowanków, czy piłkarzy, którzy w Kolejorzu przeszli znaczną część juniorskiej kariery. Zespół z Wielkopolski jest dla europejskich skautów języczkiem uwagi, bo zawsze trafi się ktoś, po kogo warto sięgnąć. Tym razem na celowniku znalazł się Michał Skóraś, który rozgrywa świetny sezon w PKO Ekstraklasie i z dobrej strony pokazuje się również w europejskich pucharach.

Skóraś odejdzie z Lecha? Kolejorz może zarobić miliony!

23-latek w ligowych zmaganiach ma na koncie osiem bramek oraz dwie asysty, a w Lidze Konferencji Europy pięć bramek i również dwie asysty. Jak na skrzydłowego są to liczby naprawdę dobre i nie dziwi, że nazwisko Skórasia znalazło się na liście wielu zagranicznych klubów. Od pewnego czasu zawodnik Lecha jest bacznie obserwowany przez skautów.

I coraz bardziej prawdopodobne jest, że reprezentant Polski latem opuści stolicę Wielkopolski. Jak poinformował Sebastian Staszewski, Lech dostał już nawet konkretną propozycję za Skórasia. Belgijski Clube Brugge jest skłonny wyłożyć 6 mln euro za zawodnika. W przeliczeniu na złotówki daje to blisko 28 mln. Lech może więc znów zarobić spore pieniądze na młodym zawodniku.

Sonda
Czy Michał Skóraś poradzi sobie w zagranicznym klubie?
PKO Ekstraklasa 11.04
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze