Legia - Śląsk TV NA ŻYWO. Ekstraklasa: Legia - Śląsk STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Legia - Śląsk w TV Na jakim programie 21.10.2020

2020-10-21 2:04 PFK
Legia Warszawa - Drita
Autor: Cyfrasport Legia Warszawa - Drita

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Legia - Śląsk TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Legia - Śląsk w TV Na jakim programie mecz Legia - Śląsk STREAM LIVE w INTERNECIE. W poprzedniej kolejce Legia wygrała 2:1 z Zagłębiem na Łazienkowskiej. To był debiut Czesława Michniewicza w roli trenera stołecznego klubu w Ekstraklasie. Wcześniej prowadził mistrza Polski dwukrotnie w meczach europejskich pucharów. Teraz Legia nadrabia zaległości i zmierzy się ze Śląskiem, który ostatnio przegrał na wyjeździe 0:1 z Wisłą Płock. W przypadku triumfu Legia doskoczy do czołówki na co bardzo liczy nowy szkoleniowiec z Łazienkowskiej. Gdzie obejrzeć Legia - Śląsk TV NA ŻYWO Na którym kanale Legia - Śląsk LIVE STREAM ONLINE.

Legia - Śląsk STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Legia - Śląsk TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Trener Czesław Michniewicz na konferencji prasowej przed meczem ze Śląskiem wrócił do starcia z Zagłębiem. - Chciałbym, abyśmy jak najszybciej osiągnęli optymalną dyspozycję - zaznaczył Michniewicz, którego wypowiedź zacytowała oficjalna strona warszawskiej drużyny. - Druga połowa meczu z Zagłębiem budzi optymizm. Graliśmy z rozmachem, różnorodnie, zmienialiśmy kierunek, była widoczna gra na jeden kontakt, zdobywania przestrzeni. Był również agresywny odbiór na połowie przeciwnika. Musimy grać tak cały mecz. Te fragmenty napawają jednak optymizmem, bo taką Legię chcę oglądać - podkreślił i ocenił wrocławski zespół: - Nie patrzę na przeciwnika przez pryzmat jednego meczu. W innych meczach widziałem Śląsk bardzo dobrze grający. To zdyscyplinowana drużyna posiadająca zawodników o dużym potencjale. Mają silną ławkę rezerwowych, wszyscy są zdolni do gry. Zawsze można przegrać, wygrać jeden mecz, ale opinia powinna być szersza. Co do meczu w Płocku, w oczy rzucały się okoliczności meczu. Jeśli gra się na placu budowy, trudno dojrzeć dobre momenty w grze, bo obraz braku trybun rzutuje. W tym meczu zobaczyłem jednak kilka dobrych akcji Śląska i takiego Śląska się spodziewamy w Warszawie - stwierdził Michniewicz za klubowym portalu. Gdzie obejrzeć mecz Legia - Śląsk czytaj poniżej.

Legia - Śląsk TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław w 5. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w środę 21 października. Początek spotkania Legia Warszawa - Śląsk Wrocław o godzinie 18. Transmisję z meczu Legia Warszawa - Śląsk Wrocław STREAM pokaże Canal+ Sport.

Najnowsze