ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Puchar Polski ŁKS - Zagłębie STREAM LIVE ONLINE w Interncie. ŁKS - Zagłębie TRANSMISJA

2021-10-27 15:57
Patryk Szysz
Autor: Cyfrasport Patryk Szysz imponuje formą w ostatnich miesiącach

ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Puchar Polski ŁKS - Zagłębie STREAM LIVE ONLINE w Interncie. ŁKS - Zagłębie TRANSMISJA. Gdzie oglądać ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin? Trwają zmagania w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. W środowy wieczór ostatnim z zaplanowanych pojedynków jest starcie ŁKS-u Łódź z Zagłębiem Lubin. ŁKS - Zagłębie TRANSMISJA.

ŁKS ŁÓDŹ - ZAGŁĘBIE LUBIN TRANSMISJA TV

W przerwie pomiędzy walkami na ligowych boiskach, polskie drużyny wybiegają na murawę, aby rywalizować w Fortuna Pucharze Polski. Obecnie rozgrywane są mecze 1/16 finału. Już teraz nie zabrakło kilku sensacyjnych rozstrzygnięć. Chociażby jedna z najlepszych drużyn PKO Bank Polski Ekstraklasy, Lechia Gdańsk, nie podołała w wyjazdowym starciu Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki. Nic więc dziwnego, że także inne ekipy, które niekoniecznie stawiane są w roli faworytów, liczą, że uporają się z wyżej notowanym rywalami. Tak może być też w Łodzi, gdzie miejscowy pierwszoligowy ŁKS zmierzy się z ekstraklasowym Zagłębiem Lubin. Która z tych drużyn zamelduje się w najlepszej szesnastce Fortuna Pucharu Polski? Czas się przekonać!

ŁKS - ZAGŁĘBIE STREAM W INTERNECIE

Mecz ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski rozpocznie się w środę, 27 października o godzinie 20:30. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu ŁKS - Zagłębie w Polsat Sport. STREAM W INTERNECIE z meczu ŁKS - Zagłębie w usłudze Ipla.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze