Lukas Podolski

i

Autor: Katarzyna Zaremba/Super Express Lukas Podolski

Poldi - obywatel świata

Lukas Podolski żadnej roboty się nie boi, teraz wsiadł na potężną maszynę. „To jak zamawianie pizzy”

2022-08-16 13:18

Mistrz świata z 2014 od ponad roku czaruje publiczność w ekstraklasie swymi umiejętnościami piłkarskimi, ściągając na kolejne polskie stadiony ligowe tłumy chętnych do zobaczenia Lukasa Podolskiego na żywo. Jednocześnie – co wiemy nie od dziś – Poldi to także obywatel świata: prowadzi swoje niekoniecznie piłkarskie biznesy na różnych polach i w różnych częściach globu. I w każdym jego zakątku jest rozpoznawalny!

Dla Górnika, którego barwy reprezentuje, ma to znaczenie niebagatelne. Filmy i akcje marketingowe z jego udziałem przed kolejnymi meczami znakomicie napędzają frekwencję na Arenie Zabrze. Kilka tygodni temu informowaliśmy też, że Podolski odegrał znaczącą rolę w sprowadzeniu do klubu nowego partnera/sponsora. - Z właścicielem pochodzimy z tego samego miasta w Niemczech. Kiedy usłyszałem, że jego firma wchodzi na polski rynek, zatelefonowałem do niego, przedstawiłem mu Górnika, wysłałem parę filmików o klubie i o mieście. Spodobało sięmówił „Super Expressowi” mistrz świata, gdy podpisywano umowę z zaproszoną przez niego do współpracy firmą.

Podolski, będący właścicielem między innymi sieci restauracji i lokali, ale także realizujący w projekcie „strassenkicker” budowę boisk i placów gier dla najmłodszych adeptów futbolu, świetnie czuje się na wspomnianej niwie marketingowej. Sam też – jak widać na poniższej ilustracji – od roboty fizycznej nie ucieka.

Złapiecie się za głowy po odkryciu, czym Lukas Podolski zajmował się w przeszłości! Do wszystkiego się przyznał, cała prawda wyszła na jaw

Tym razem piasek i łopatę Poldi zamienił jednak na transport ciężki i materiały budowlane znacznie większej wagi. Wspomniany sponsor Górnika to firma działająca właśnie w tej branży. „Oprócz krwi, potu łez niezbędne jest ciągłe upraszczanie skomplikowanych procesów. Tego nauczyłem się z moich biznesów. Co może zaś być fajniejszego dla budowlańca niż zamawianie ton piasku lub żwiru tak łatwo, jak zamawia się pizzę?” - zapytał Podolski z samego szczytu wielkiego wozu, wyładowanego po brzegi potężnymi głazami.

Lukas Podolski miał świetną ofertę od polskiego klubu! Mógł zarabiać więcej niż w Górniku Zabrze, prawda wyszła na jaw

Lukas Podolski

i

Autor: gornikzabrze.pl Lukas Podolski
Sonda
Czy Lukas Podolski powinien po zakończeniu kariery boiskowej zostać prezesem Górnika?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze