Lechia Gdańsk

i

Autor: Cyfra Sport Stadion Lechii Gdańsk

Mamy stanowisko Lechii Gdańsk po burdzie kibiców! Natychmiastowa reakcja klubu, potępiają kibolstwo!

2022-07-07 21:33

Lechia Gdańsk postanowiła odnieść się do sytuacji z meczu z Akademiją Pandev! Klub z Trójmiasta, którego mecz został przerwany przez atak pseudokibiców, postanowił ustosunkować się do wydarzeń z trybun i całkowicie potępić działania swoich fanatyków. Te słowa mówią wszystko,

Mecz Lechii Gdańsk z Akademiją Pandev zapisze się w pamięci polskiego kibica nie ze względów piłkarskich, ale głównie tego, co zdarzyło się na trybunach. Kibole klubu z Trójmiasta postanowili przeszkodzić w rozgrywaniu spotkania, powodując aferę na trybunach. Chwile po dramacie, jaki rozegrał się na trybunach, głos postanowili zabrać przedstawiciele klubu z Gdańska, którzy całkowicie odcieli się od działań swoich pseudokibiców. 

Lechia Gdańsk komentuje wydarzenia z meczu z Akademiją. Jasne stanowisko klubu

Lechia Gdańsk skomentowała przerażające wydarzenia z trybun, które wydarzyły się w trakcie eliminacji Ligi Konferencji UEFA przeciwko Akademiji Pandev. Spotkanie, które zostało przerwane przez kiboli klubu z Trójmiasta, mogło zostać skończone przez sędziego, gdyż widmo walkoweru było bardzo bliskie przedstawicieli Ekstraklasy. 

- Dziś, zamiast przeżywać wspólnie z kibicami Lechii piłkarskie święto, garstka chuliganów przerwała mecz. Jednoznacznie potępiamy ich zachowanie na trybunach. Służby natychmiast podjęły działania, zabezpieczają monitoring i identyfikują sprawców. - napisała Lechia na Twitterze.

Lechia apeluje do swoich kibiców. Nie chce już takich wydarzeń

Klub Lechii nie ukrywa, że nie chce już takich wydarzeń na swoich trybunach i zaapelował o to, aby do końca spotkania trwał już spokój na trybunach.

- Sędzia i delegat zadecydowali, że spotkanie będzie wznowione. Apelujemy o spokój na trybunach. - napisali przedstawiciele klubu Lechii Gdańsk na Twitterze.

Sonda
Czy Lechia awansuje do fazy grupowej Ligi Konferencji?
Jan Tomaszewski o sytuacji z Czesławem Michniewiczem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze