Legia Warszawa

i

Autor: Cyfrasport Legia Warszawa

Uraz nowego gracza

Miał być gwiazdą Legii, ale wypada na długie tygodnie. Stołeczny klub ma problem

2022-08-04 21:36

Przed startem sezonu do Legii dołączył Blaż Kramer. Słoweniec trafił z FC Zurych. Miał rozwiązać problemy warszawskiej drużyny w linii ataku. Jednak jak do tej pory nie zagrał. Na domiar złego trener Kosta Runjaić nie będzie mógł skorzystać z napastnika kadry Słowenii także w najbliższych tygodniach. Co się stało?

Wiele sobie po nim obiecywano. Był pierwszym transferem w tym oknie. Blaż Kramer podpisał umowę na trzy lata. Pojechał z zespołem na zgrupowanie do Austrii, ale w lidze do tej pory jeszcze nie zadebiutował. Wszystko przez urazy, które go wykluczają z zajęć. Teraz absencja się wydłuży. Piłkarz musi poddać się operacji. Z tego powodu będzie pauzował przez minimum 1,5 miesiąca. - Niestety, na dłuższy okres wypada nam Blaż Kramer - powiedział trener Kosta Runjaić podczas konferencji prasowej, którego słowa zacytował oficjalny serwis stołecznego klubu. - Staraliśmy się w ostatnich tygodniach mu pomóc . Jednak nie obejdzie się bez małego zabiegu chirurgicznego. Mam nadzieję, że po kilku tygodniach będzie mógł dołączyć do zespołu. Kontuzja wiąże się z komplikacjami po zabiegu wykonywanym jeszcze w poprzednim klubie. Mam nadzieję, że ten zabieg na dobre wyleczy go i niebawem będzie strzelał gole - stwierdził opiekun Legii, który dodał także, co ze zdrowiem Maika Nawrockiego: - Zaczął poprawiać się jego stan. W tym tygodniu rozpocznie treningi indywidualne. Być może w przyszłym rozpocznie zajęcia z drużyną - zdradził szkoleniowiec warszawskiej drużyny.

Kacper Tobiasz doceniony przez Legię Warszawa. "Traktuję to jako motywację"

Blaz Kramer

i

Autor: Legia.com/materiały prasowe Dyrektor Sportowy Legii Jacek Zieliński (z lewej) i Blaz Kramer
Sonda
Kto w sezonie 2022/2023 zostanie piłkarskim mistrzem Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze