O której godzinie Move Federation? To może być piłka nożna przyszłości! Wystąpią byli reprezentanci Polski

i

Autor: MOVE Federation O której godzinie Move Federation? To może być piłka nożna przyszłości! Wystąpią byli reprezentanci Polski

Move Federation

O której godzinie Move Federation? To może być piłka nożna przyszłości! Wystąpią byli reprezentanci Polski

2022-11-19 15:52

Czy to będzie piłka nożna przyszłości? Już dziś 19 listopada pierwsze wydarzenie Move Federation. Organizatorzy Move Federation zapowiadają, że będzie to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znamy. Na boiskach nie zabraknie celebrytów czy... byłych reprezentantów Polski. Może być naprawdę ciekawie? O której godzinie Move Federation?

Move Federation to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znacie – nowe zasady i masa sportowych emocji. Premierowy turniej z udziałem 48 gwiazd Internetu odbędzie się już w sobotę 19 listopada w Arenie Gliwice oraz na platformie PPV. W turnieju bierze udział sześć drużyn sześcioosobowych męskich i dwie drużyny sześcioosobowe mieszane. W pierwszym meczu turnieju team Crusher zmierzy się z drużyną Bungee. W drużynie Crusher pod przywództwem Kacpra Błońskiego zagrają: Czarek “Czaruje” Gołębiowski, Maciej Turski, Piotr Szczurek aka “Miejski Drwal”, Anzor Azhiev oraz Adrian Polak. Ich rywalem został team Bungee, którego kapitanem jest Patryk Bandurski. W składzie zobaczymy: Jakuba “Merghaniego” Rokickiego, Bartka “Morka” Konczyka, Dominika “Kalesona” Cybulskiego, Dawida “Dzinolda” Rzeźnika oraz Miłosza Marcinkowskiego zwanego “Speedy”.

Move Federation. O której godzinie? Gdzie oglądać?

Nie zabraknie również rywalizacji potężnych włodarzy Fame MMA, czyli drużyna Wojciecha Goli, w której zagrają Jakub “Kubańczyk” Flas, Adrian Medusa Salamon, Jakub Żak, Piotr Tyburski oraz Rafał Pasternak przeciwko drużynie Michała “Boxdela” Barona, w której zobaczymy w akcji Sebastiana “Czvjnika” Czajewskiego, Krzysztofa Justyńskiego, Daniela “Ostrego” Ostaszewskiego, Kubę Ulfika oraz Macieja Szymczaka aka “Zwykłego Kibica”. 

Owca, który został kapitanem drużyny WK, wybrał do swojego składu Mateusza Zakrzewskiego, Damiana Deję, Roberta “Robura” Orzechowskiego, Pawła “Ponczka” Sikorę oraz Pawła Janika, aby zmierzyć się z teamem Tromba Mateusza Trąbki, w którym zagrają Kuba Nowaczkiewicz, Jakub “B.R.O” Birecki, Borys Ryskala, Kamil Chwastek aka Poczciwy Krzychu oraz Jakub Patecki vel Patecinho. 

Podczas turnieju odbędzie się jeden mecz drużyn mieszanych, czyli Natsu World kontra Team X. W drużynie Natsu World, której kapitanem została Natalia Natsu Karczmarczyk, zagrają: Paulina Hornik, Oskar Dąbrowski “Boski Oski”, Sebastian Wiśniewski, Nikola Nowak oraz Piotr “Pietras” Dominik. Z kolei po stronie przeciwnej, pod przewodnictwem Moniki Kociołek staną: Patrycja Mołczanow, Cezary Czaro Nykiel, Kuba Tutu Hrapkowicz, Bartek Szydlik oraz Klaudia Sadownik.

ZASADY MOVE FEDERATION. Na czym to polega?

Każda z drużyn rozegra jeden mecz, zdobywając punkty za różne gole:

  • 1 punkt – za bramkę zdobytą nogą lub głową, lub za gola po rzucie karnym, rzucie wolnym pośrednim albo rzucie wolnym bezpośrednim;
  • 2 punkty – za bramkę po strzale z dystansu tj. z drugiej połowy boiska;
  • 3 punkty – za bramkę po tzw. „super move” czyli po przewrotce, „szczupaku” lub „nożycach”.

Wygrywa drużyna, która zdobędzie więcej punktów. W przypadku remisu o rozstrzygnięciu decyduje konkurs rzutów karnych.

Mecze będą rozgrywane w systemie dwóch połów po 10 minut na eliptycznym boisku o wymiarach 45x20 metrów. Na murawie pojawi się specjalny przycisk, który każdej z drużyn pozwoli wprowadzić superbohatera – jednego z piłkarzy Klubu Towarzysko-Sportowego Weszło, do którego należą między innymi byli reprezentanci Polski - Jakub Kosecki i Marcin Burkhardt. Zawodnicy nie mają możliwości zmian w trakcie rozgrywek. 

Zwycięska drużyna mieszana oraz jeden z pozostałych teamów, który zdobędzie największą liczbę punktów, zostaną awansowane do 3. edycji Football SuperShow. Z kolei zespoły, które zajmą drugie i trzecie miejsce w rozgrywkach zmierzą się między sobą i zawalczą o awans do finału 3. edycji Move Federation.

O której godzinie start Move Federation?

Bilety na event, który odbędzie się w sobotę w Arenie Gliwice są wciąż dostępne w sprzedaży na ebilet.pl. Transmisja z gali będzie dostępna w systemie PPV w cenie 33.33 zł na platformie www.move-federation.tv. Początek MOVE Federation o godzinie 20:00 w dniu 19 listopada.

Sonda
Move Federation 2022 - której drużynie będziesz kibicować?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze