Sławomir Peszko w reprezentacji Polski

i

Autor: SE Sławomir Peszko w reprezentacji Polski

Mało kto o tym wie

O tym fakcie o ciele Sławomira Peszko nie wiedział nikt. Lekarz nie mógł uwierzyć, "tylko 2% ludzi"

2023-04-11 12:12

Sławomir Peszko od lat uwielbiany jest przez kibiców, jednak mało kto wie, jaką tajemnicę skrywa jego ciało. Przy okazji badań piłkarza przed przejściem do FC Koeln wyszła jedna, ciekawa kwestia, która poruszyła całą niemiecką opinię publiczną. Proszony o komentarz lekarz nie ma wątpliwości, "tylko 2% populacji" to posiada.

Sławomir Peszko jest postacią, która skrywa jedną tajemnicę, o której nie zdają sobie sprawy nawet jego najwierniejsi kibice. Gdy zawodnik odchodził z Lecha Poznań do FC Koeln, lekarze "Kozłów" badając Polaka odkryli dość nieznany fakt, który wzbudził w Niemczech niemałą sensację. W sprawie głos zabrała nawet matka ówczesnego reprezentanta Polski. Niesamowite!

Slawomir Peszko skrywa tajemnicę. Lekarze nie mogli uwierzyć

W trakcie badań Peszki w FC Koeln przy okazji przenosin z Lecha Poznań wyszło na jaw, że piłkarz posiada cztery nerki! Fakt ten stał się szeroko komentowany, a o wszystkim w rozmowie z mediami mówiła nawet jego matka, która wskazywała, że sama posiada trzy.

 - Sama mam trzy nerki, Sławek cztery. Przez to musi on częściej chodzić do toalety niż normalni ludzie. - opowiadała matka zawodnika.

Znany niemiecki lekarz, urolog dr. Rolf Maus, skomentował sprawę i stwierdził, że przypadłość Peszki jest obecna u zaledwie 2% ludzkiej populacji. Sam zaznacza jednak, że ludziom z czterema nerkami nic złego raczej nie grozi, a powikłania spowodowane tym stanem rzeczy są bardzo rzadkie.

Sonda
Sławomir Peszko: lubisz go?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze