Pavol Stano

i

Autor: Cyfrasport Pavol Stano

Słowak opanuje kryzys?

Pavol Stano o sytuacji Wisły Płock. Na to liczy trener Nafciarzy

2023-03-07 17:23

W poprzedniej rundzie byli nawet liderem ekstraklasy, ale w tym roku zawodzą na całej linii. Wisła Płock notuje koszmarną serię: przegrała pięć meczów z rzędu. Czy Nafciarze w zaległym meczu z Wartą Poznań przerwą fatalną passę? Trener Pavol Stano wypowiedział się na temat ostatnich wyników zespołu.

Wierzą w to, że zakończą złą serię

Wisła Płock w tym roku rozczarowuje. Zespół wpadł w dołek. Zajmuje w lidze 12. miejsce. Czy w spotkaniu z Wartą nastąpi przebudzenie? - Drużyna podejdzie do spotkania z pełną koncentracją i determinacją - zapowiedział trener Pavol Stano, cytowany przez PAP. - Przed nami kolejny ciężki mecz, ale widzę jak chłopcy ciężko pracują na treningach i jak bardzo chcą zakończyć negatywną serię. Wierzę, że zakończymy tę złą serię - stwierdził.

Z Koroną bili głową w mur

W poprzedniej kolejce Wisła przegrała z Koroną Kielce 0:1. - Rywale za wszelką cenę chcieli zapunktować i postawili nam ciężkie warunki - analizował Słowak. - Widać było u nich determinację, bardzo mocno pracowali. Myśmy zrobili dużo, żeby ten mecz wygrać, ale szczególnie po stracie bramki biliśmy głową w mur. Nie załamujemy się, tak jak mówiłem od razu po meczu – każda seria musi się kiedyś skończyć. Wierzę, że nasza praca przyniesie wreszcie efekty - prognozował.

Warta komfortowo czuje się na wyjazdach

8 marca Wisła zagra przełożony z powodu śnieżycy mecz 19. kolejki z Wartą Poznań. - Czeka nas pojedynek z dobrym, poukładanym rywalem, który komfortowo czuje się na wyjazdach i potrafił, chociażby w ostatniej kolejce, pokonać w Łodzi Widzew - przypomniał trener Stano.

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski 2022/23?
PKO Ekstraklasa 2023.03.06
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze