Piast - Jagiellonia TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Piast - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Piast - Jagiellonia w TV Na jakim programie 12.07.2020

2020-07-12 14:19 MaSz
Jorge Felix cieszy się z gola
Autor: Cyfrasport Jorge Felix cieszy się z gola w meczu z Wisłą Kraków

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Piast - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Piast - Jagiellonia w TV Na jakim programie Piast - Jagiellonia LIVE STREAM w INTERNECIE. Piast utrzymuje pozycję wicelidera. W poprzedniej kolejce gliwiczanie po emocjonującym meczu pokonali Śląsk Wrocław 1:0. Bohaterem był Piotr Parzyszek, który strzelił 11 gola w tym sezonie. Jagiellonia w ostatniej chwili uratowała punkt w Szczecinie. Remis zapewnił Jakov Puljić, który wykorzystał rzut karny. Chorwacki napastnik mógł zapewnić ekipie z Podlasia wygraną, ale po chwili w dobrej sytuacji zabrakło mu precyzji. Gdzie oglądać Piast - Jagiellonia w TV NA ŻYWO Na którym kanale Piast - Jagiellonia STREAM LIVE ONLINE.

Piast - Jagiellonia Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Piast - Jagiellonia LIVE STREAM w INTERNECIE. Trener Waldemar Fornalik liczy, że w starciu z Jagiellonią jego podopieczni ponownie zgarną komplet punktów. - W grupie mistrzowskiej na każdy punkt trzeba solidnie zapracować - zwrócił uwagę szkoleniowiec Piasta w rozmowie na klubowym portalu. - Nikt nikomu nie oddaje pola bez walki i jest to grupa, w której występują drużyny o określonej wartości. Na pewno nie spodziewam się łatwego meczu, bo gdybym był człowiekiem zarządzającym Jagiellonią, to na pewno chciałbym, żeby drużyna pokazała się z jak najlepszej strony na terenie mistrza Polski oraz zakończyć ten sezon w jak najlepszym stylu - stwierdził trener Waldemar Fornalik. Klasę rywala docenia Jorge Felix, który w tym sezonie jest najskuteczniejszym graczem gliwiczan. - Jagiellonia potrafi umiejętnie naciskać na przeciwnika, co pozwala im stwarzać sobie groźne sytuacje po przejęciu piłki - analizował Hiszpan grę przeciwnika w rozmowie na stronie Piasta. - Wciąż mają szansę i jeśli chcą znaleźć się w stawce drużyn grających w europejskich pucharach. Jeśli chcą tę szanse zachować to muszą wygrać. Ta presja może być ich słabością w starciu z nami - dodał Jorge Felix.

Piast - Jagiellonia TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

Piast - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Gdzie obejrzeć? Trener Iwajło Petew zdaje sobie sprawę, że jego drużynie będzie trudno wywalczyć miejsce gwarantujące awans do europejskich pucharów. - Mamy naprawdę niewielką szansę, aby się tam znaleźć - stwierdził Bułgar w rozmowie ze stroną klubową. - Musimy wyciągnąć z tego wnioski. Z moich obserwacji wynika, że w ostatnich trzech, czterech spotkaniach popełniliśmy bardzo proste błędy indywidualne. Z tego względu zdobyliśmy jedynie dwa punkty. Zostały nam jednak jeszcze trzy mecze, w których musimy dać z siebie wszystko. Dla nas samych, dla klubu. Możemy walczyć o komplet punktów zarówno przeciwko Piastowi, Śląskowi czy Lechowi. Najważniejsza jest motywacja, walka oraz gra o zwycięstwo. (...) Pracuje z tą drużyną od sześciu miesięcy, wiem jaką mamy jakość. Oczywiście, że mogą dostać szansę, ale nie możemy patrzeć przez pryzmat przyszłego sezonu. Musimy skupiać się na każdym kolejnym meczu. Najważniejsze jest to, że pokazać się z jak najlepszej strony - dodał Iwajło Petew w rozmowie z klubowym portalem. Mecz Piast - Jagiellonia w 35. kolejce Ekstraklasy dzisiaj o godzinie 15. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Piast - Jagiellonia GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Piast - Jagiellonia

Mecz Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok w 35. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 12 lipca. Początek spotkania Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok o godzinie 15. Transmisja tv na żywo z meczu Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok na antenach Canal+ Sport, Canal+ Sport3. Stream online live z meczu Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok dostępny będzie w usługach Player.pl, ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Najnowsze