Piast - Jagiellonia TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Piast - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Piast - Jagiellonia w TV Na jakim programie 21.09.2020

2020-09-21 16:46 PFK
Piast Gliwice
Autor: Cyfra Sport Piast Gliwice

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Piast - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Piast - Jagiellonia w TV Na jakim programie Piast - Jagiellonia LIVE STREAM w INTERNECIE. Przed rokiem mistrzostwo Polski, w poprzednich rozgrywkach trzecie miejsce. W tym sezonie Piast zalicza falstart w lidze. W trzech meczach gliwiczanie uzbierali punkt i zajmują ostatnie miejsce Ekstraklasie, które dzielą z Wartą Poznań. Skuteczniejsi są w eliminacjach Ligi Europy, gdzie dotarli do III rundy. Jak wypadną w meczu z Jagiellonią? Będzie pierwsza wygrana w rozgrywkach? Gdzie oglądać Piast - Jagiellonia w TV NA ŻYWO Na którym kanale Piast - Jagiellonia STREAM LIVE ONLINE.

Piast - Jagiellonia Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Piast - Jagiellonia LIVE STREAM w INTERNECIE. Piast awansował do III rundy eliminacji Ligi Europy. Stało się to po wygranej 3:2 z TSV Hartberg. W kolejnej fazie rywalem śląskiej ekipy będzie FC Kopenhaga, gdzie występuje Kamil Wilczek, który w 2015 roku jako zawodnik Piasta został królem strzelców Ekstraklasy. Sprawdzianem formy przed rywalizacją z Duńczykami będzie ligowy mecz z Jagiellonią. - Wygrana z Hartberg doda nam więcej pewności siebie - powiedział Frantisek Plach w rozmowie z oficjalną stroną klubu. - Będziemy mogli w dużo lepszych nastrojach przygotowywać się i przystąpić do meczu z Jagiellonią. Musimy też zapunktować w Ekstraklasie. Gramy u siebie i musimy pokazać, że potrafimy strzelać bramki i zwyciężyć. Jagiellonia będzie równie trudnym przeciwnikiem. Do każdego meczu przygotowujemy się tak samo. Nie różnicujemy spotkań w Ekstraklasie i w Lidze Europy. Wszystkie są dla nas tak samo ważne i do każdej rywalizacji podchodzimy skoncentrowani na sto procent - opowiadał i dodał. - Zachowujemy spokój. Myślę, że w tym momencie nie ma najmniejszego powodu do paniki. Musimy skupiać się na sobie oraz na pracy, jaką mamy do wykonania, a te losy się odwrócą. Treningi zaprocentują, a my nawiążemy do tych wyników z poprzednich sezonów - stwierdził słowacki bramkarz Piasta na portalu klubu.

Piast - Jagiellonia TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Piast - Jagiellonia

Piast - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Gdzie obejrzeć? W tym sezonie Jagiellonię prowadzi trener Bogdan Zając. Jak ocenia Piasta Gliwice? - Od kiedy trenerem jest Waldemar Fornalik, widać w grze tej drużyny powtarzalność - powiedział szkoleniowiec Jagiellonii na klubowej stronie. - Siłą jest Parzyszek, gliwiczanie przeprowadzają akcje oskrzydlające. Jest kilku młodych zawodników, którzy pukają do bram pierwszego zespołu i dają dużo jakości. W kadrze jest także sporo doświadczonych piłkarzy gwarantujących jakość. To połączenie rutyny z młodością gwarantowały ostatnio dużo radości trenerowi, zawodnikom i kibicom Piasta. Wiemy, co nas czeka i z kim zagramy. Musimy być w pełni skoncentrowani od początku do końca, bo ten zespół jest w stanie w każdym momencie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść - przyznał na oficjalnym portalu. Mecz Piast - Jagiellonia w 4. kolejce Ekstraklasy dzisiaj o godzinie 18. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Piast - Jagiellonia GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Piast - Jagiellonia

Mecz Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok w 4. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w poniedziałek 21 września. Początek spotkania Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok o godzinie 18. Transmisja tv na żywo z meczu Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok w Canal+ Sport i Canal+ Sport3. Stream online live z meczu Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok dostępny będzie w usługach Player.pl, ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Najnowsze