Piast - Wisła Płock TV NA ŻYWO. Ekstraklasa: Piast - Wisła Płock STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Piast - Wisła Płock w TV Na jakim programie 23.10.2020

2020-10-23 17:03 PFK
Piast Gliwice
Autor: Cyfra Sport Piast Gliwice

Piast Gliwice - Wisła Płock STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Piast - Wisła Płock TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Piast - Wisła Płock w TV Na jakim programie mecz Piast - Wisła Płock STREAM LIVE w INTERNECIE. Trudno w to uwierzyć, ale fakty są takie, że w tym sezonie Piast jest najsłabszym zespołem w Ekstraklasie. W siedmiu kolejkach gliwiczanie zdobyli punkt, a przegrali aż sześć meczów. W poprzedniej kolejce mimo dobrej gry nie dali rady Cracovii. Czy w starciu z Wisłą Płock nastąpi przełamanie? Gdzie obejrzeć Piast - Wisła Płock TV NA ŻYWO Na którym kanale Piast - Wisła Płock LIVE STREAM ONLINE.

Piast - Wisła Płock STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Piast Gliwice - Wisła Płock TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Trener Waldemar Fornalik w rozmowie z oficjalną stroną klubu przyznał, że jego podopieczni mają problem ze skutecznością. - To jest główny powód, dlaczego mamy tylko jeden punkt a nie zdecydowanie więcej - wyznał szkoleniowiec na portalu Piasta. - Patrząc statystycznie to jesteśmy drużyną, która stwarza sobie najwięcej sytuacji w stosunku do wykorzystanych szans. Tu jest problem, ale pracujemy nad tym. Ten zespół z każdym meczem będzie funkcjonował coraz lepiej i będzie skuteczniejszy. Wielu piłkarzy nie było z nami od samego początku, przytrafiły się też kontuzje ważnych zawodników - wyliczał i odniósł się do rywalizacji z Wisłą Płock: - Na pewno będziemy chcieli ten mecz wygrać za wszelką cenę. Z drużyną z Płocka nie grało nam się tutaj łatwo, ale zwyciężaliśmy. Rożnie to bywało na boisku rywala. Na pewno jest to zespół dobrze zorganizowany, grający uważnie. Z naszej strony będziemy musieli zagrać bardzo czujnie i przede wszystkim skutecznie. Jeżeli będą sytuacje, to trzeba będzie je bezlitośnie wykorzystać - zapowiedział trener Fornalik na oficjalnym serwisie gliwiczan. Gdzie obejrzeć mecz Piast - Wisła Płock czytaj poniżej.

Piast - Wisła Płock TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz Piast Gliwice - Wisła Płock w 8. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w piątek 23 października. Początek spotkania Piast Gliwice - Wisła Płock o godzinie 18. Transmisję z meczu Piast Gliwice - Wisła Płock STREAM pokażą Canal+ Sport i nSport+.

Najnowsze