Podbeskidzie - Wisła Płock TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Podbeskidzie - Wisła Płock STREAM ONLINE LIVE Podbeskidzie - Wisła Płock TV Na jakim programie 8.05.2021

Robert Kasperczyk
Autor: Cyfrasport Robert Kasperczyk

Podbeskidzie - Wisła Płock TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Podbeskidzie - Wisła Płock STREAM ONLINE LIVE Podbeskidzie - Wisła Płock w TV Na jakim programie Podbeskidzie - Wisła Płock LIVE STREAM w INTERNECIE. To kluczowe starcie dla obu drużyn, które walczą o utrzymanie. W trudnej sytuacji jest Podbeskidzie. Beniaminek musi wygrać, aby zachować nadzieje na utrzymanie w Ekstraklasie. Górale zajmują ostatnie miejsce i tracą trzy punkty do Stali i pięć do Wisły Płock. Ewentualne niepowodzenie gospodarzy z Nafciarzami sprawi, że już dziś poznamy spadkowicza. Gdzie oglądać Podbeskidzie - Wisła Płock w TV NA ŻYWO Na którym kanale Podbeskidzie - Wisła Płock STREAM LIVE ONLINE.

Podbeskidzie - Wisła Płock Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Podbeskidzie - Wisła Płock LIVE STREAM w INTERNECIE. Jak trener Podbeskidzia Robert Kasperczyk ocenia szanse na uratowanie zespołu przed spadkiem? - Matematyka nie kłamie. Mamy trzy punkty straty do Stali Mielec - wyznał szkoleniowiec Górali w rozmowie z Super Expressem. - Od początku mieliśmy jednak świadomość tego, że wiosna w ekstraklasie jest zupełnie inna niż jesień. W pierwszej rundzie stosunkowo często zdarzają się bowiem sytuacje, w których faworyci notują wpadki z niżej notowanymi rywalami. Wiosna już jednak nie przebacza. Każda drużyna gra „na maksa” i trzeba się naprawdę mocno spiąć, aby wygrać z faworytem. Nam kilkukrotnie udało się co prawda ograć faworytów, ale widzimy jaka jest sytuacja w tabeli. Do ostatnich dwóch spotkań podejdziemy z pokorą, ale i ogromną chęcią zwycięstwa - zapowiedział i dodał: -  Nie mamy w zespole żadnych pesymistów ani defetystów. Zespół jest zorientowany na walkę do końca. Zresztą zarówno piłkarze, jak i my – jako sztab szkoleniowy – gramy także o swoją przyszłość. Zawodnicy nie grają za darmo, mają przecież także zagwarantowane profity z tytułu utrzymania. Nasz cel jest jasno sprecyzowany i wszyscy wspólnie ku niemu zmierzamy - podkreślił trener Robert Kasperczyk w rozmowie z naszym portalem. Mecz Podbeskidzie - Wisła Płock w sobotę 8 maja o godzinie 15. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Podbeskidzie - Wisła Płock GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Podbeskidzie - Wisła Płock w TV

Mecz Podbeskidzie - Wisła Płock w 29. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w sobotę 8 maja. Początek spotkania Podbeskidzie - Wisła Płock o godzinie 15. Transmisja tv na żywo z meczu Podbeskidzie - Wisła Płock w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Podbeskidzie - Wisła Płock dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze