Pogoń - Śląsk TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Pogoń - Śląsk STREAM ONLINE LIVE Pogoń - Śląsk w TV Na jakim programie 19.09.2020

2020-09-19 17:11 PFK
Śląsk Wrocław
Autor: Cyfra Sport Śląsk Wrocław

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Pogoń - Śląsk STREAM ONLINE LIVE Pogoń - Śląsk w TV Na jakim programie Pogoń - Śląsk LIVE STREAM w INTERNECIE. Zapowiada się emocjonujące spotkanie w Szczecinie. Pogoń w niesamowitych okolicznościach wyrwała punkt w ostatnim meczu z Wisłą Kraków na własnym stadionie. Śląsk dwa razy przegrywał z Lechem u siebie, ale za każdym razem się podnosił. Remis z "Kolejorzem" zapewnił Robert Pich, wykorzystując rzut karny. Czy Słowak będzie bohaterem także w rywalizacji z Pogonią? Gdzie oglądać Pogoń - Śląsk w TV NA ŻYWO Na którym kanale Pogoń - Śląsk STREAM LIVE ONLINE.

Pogoń - Śląsk Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Pogoń - Śląsk STREAM w INTERNECIE. W poprzedniej kolejce bohaterem Pogoni był Konstantinos Triantafyllopoulos, który uratował punkt z Wisłą Kraków. Piłkarz po strzelonym golu eksplodował z radości. Nadano mu przydomek "Bestia". - Od początku kariery grałem z pasją, gotowy zostawić wszystkie siły na boisku - powiedział Grek w rozmowie z "Super Expressem". - W moim pierwszym klubie Panathinaikosie Ateny, grał wielki grecki obrońca, Yannis Kalitzakis. On był silnym i twardym piłkarzem nazywanym przez kibiców Ninja. Gdy zacząłem grać w tym samym w klubie, kibice porównywali mój styl do tego piłkarza i otrzymałem przydomek Ninja 2 - zdradził i docenił Piotra Celebana ze Śląska Wrocław, który jest najskuteczniejszym obrońcą w historii Ekstraklasy: - Już kilka dni temu rozmawiałem o nim z naszym trenerem przygotowania fizycznego, Rafałem Burytą, który dobrze zna tego piłkarza. Wiem o nim dużo, również to, że strzelił 36 bramek w lidze. Postaramy się, żeby nie zdobył kolejnej, a my chcemy wygrać ten mecz, zdobyć trzy punkty i dać radość naszym kibicom - zapowiedział grecki obrońca na łamach naszego portalu.

Pogoń - Śląsk TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Pogoń - Śląsk

Pogoń - Śląsk STREAM ONLINE LIVE Gdzie obejrzeć? Trener Vitezslav Lavicka tak ocenił przygotowania do meczu z Pogonią. - Wiemy, że Pogoń to zespół bardzo dobrze zorganizowany, ambitny - Czech pochwalił przeciwników w rozmowie z oficjalną stroną Śląska. - Pokazują swoją jakość w ataku, szybko przechodzą do ofensywy, są agresywni. Ostatnio przeciwko Wiśle udowodnili, że mają mocny charakter. Walczyli do ostatnich sekund i zdobyli bramkę na wagę remisu. Ten mecz będzie dużym wyzwaniem i tak jak zawsze mówię - mamy szacunek do przeciwnika, ale mamy również swoje ambicje na to spotkanie - powiedział Lavicka i odniósł się do sytuacji Bartłomieja Pawłowskiego, który ostatnio trafił do wrocławskiej drużyny z Turcji: - Bartłomiej Pawłowski trenuje z nami od niedawna, ale już po pierwszym spotkaniu z nim widziałem jego doświadczenie i zaangażowanie. Potwierdza to na treningach, pokazując jakość i na pewno będzie to wzmocnienie naszej ofensywy. To zawodnik, który może grać na obu skrzydłach. Mam nadzieję, że już z Pogonią będzie gotowy do gry - zapowiedział szkoleniowiec Śląska na klubowym portalu. Mecz Pogoń - Śląsk w 4. kolejce Ekstraklasy dzisiaj o godzinie 17.30. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Pogoń - Śląske GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Pogoń - Śląsk

Mecz Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław w 4. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w sobotę 19 września. Początek spotkania Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław o godzinie 17.30. Transmisja tv na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław w Canal+ Sport, Canal+ Sport3. Stream online live z meczu Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław dostępny będzie w usługach Player.pl, ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Najnowsze