Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa STREAM ONLINE LIVE Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa TV Na jakim programie 16.05.2021

Ivi Lopez
Autor: Cyfrasport Ivi Lopez

Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa STREAM ONLINE LIVE Raków ma za sobą najlepszy sezon w 100-letniej historii klubu. Drużyna zdobyła Puchar Polski i wywalczyła wicemistrzostwo Polski. Sukcesy niemożliwe byłby, gdy nie trener Marek Papszun, który od pięciu lat pracuje w Częstochowie. Wprowadził zespół z drugiej ligi do Ekstraklasy i teraz triumfuje. Pogoń także może być zadowolona, bo zakończy sezon na trzecim miejscu. Kto będzie górą w meczu na szczycie? Gdzie oglądać Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa w TV NA ŻYWO Na którym kanale Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa STREAM LIVE ONLINE.

Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa LIVE STREAM w INTERNECIE. Tak trener Marek Papszun w rozmowie z Super Expressem ocenił postawę zespołu w tym sezonie. - W sporcie wszystko się bowiem szybko zmienia - analizował na łamach naszego portalu. - Byliśmy liderem, co u niektórych mocno rozbudziło apetyt. Mówiono o tytule, że wyprzedzimy w tej rywalizacji Legię. Użyłem wtedy metafory mówiąc, że możemy gonić Legię, ale to tak jakbyśmy za mercedesem jechali rowerem. Wiadomo, że w sporcie wiele się może zdarzyć i nie zawsze wygrywa faworyt. Jednak trzeba chodzić po ziemi i realnie oceniać możliwości. Chodzenie po wodzie może zakończyć się utonięciem. A nam na początku roku przydarzył się dołek. Bawiły mnie komentarze w stylu: projekt się wypalił, wszyscy już ich rozgryźli, to koniec. To zabawne, bo wcześniej nas tak chwalono. W takich sytuacjach zachowuję spokój. Nie podniecam się, gdy jest super i wszyscy klepią cię po plecach. Nie rusza mnie także to, gdy jest gorszy wynik. Nie mówię, że wszystko jest do kitu i nie panikuję. U mnie jest stabilność. Konsekwentnie robię swoje. To był trudny moment. Ale takie chwile ma każdy trener, gdy przegra raz czy drugi. Wyszliśmy z tego. Wiem w jakich warunkach pracujemy, na co nas stać. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Nie wolno odpuszczać. I my tego nie nie zrobiliśmy. Uważam, że wcale tak wiele nam do Legii nie zabrakło. To drugie miejsce ma dla nas dużą wartość - podkreślił szkoleniowiec Rakowa. Mecz Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa w niedzielę 16 maja o godzinie 17.30 Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Gdańsk w TV

Mecz Pogoń Szczecin - Raków Częstochowak w 30. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 16 maja. Początek spotkania Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa o godzinie 17.30. Transmisja tv na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze