Czesław Michniewicz

i

Autor: Paweł Jaskółka Czesław Michniewicz

Przełom w trenerskiej karierze Czesława Michniewicza. Tego nikt się nie spodziewał!

2021-05-14 22:46

Trener Czesław Michniewicz we wrześniu ubiegłego roku, po wielu latach pracy otrzymał wreszcie szansę poprowadzenia drużyny walczącej o mistrzostwo. 51-letni obecnie szkoleniowiec bez wątpienia wykorzystał daną mu szansę i bardzo pewnie sięgnął z Legią Warszawa po krajowy tytuł. W piątek urodzony w Brzozówce szkoleniowiec wykonał kolejny krok w swojej trenerskiej karierze. Opiekun mistrzów Polski związał się bowiem z agencją menedżerską Unidos Agency.

Michniewicz w przeszłości miał opinię trenera, który bardzo dobrze radzi sobie w słabszych klubach. Ilekroć otrzymywał szansę w którymś z zespołów ekstraklasy – wykorzystywał ją. Nigdy wcześniej nie dane było mu jednak objąć drużyny z krajowej czołówki. Taka sposobność nadarzyła się we wrześniu 2020 roku, kiedy 51-latek przejął w Legii schedę po Aleksandarze Vukovicu. Michniewicz po raz kolejny zrealizował powierzony mu cel, sięgając z „Wojskowymi” po tytuł mistrzowski. Dwa dni przed meczem z Podbeskidziem – kończącym sezon 2020/2021 – szkoleniowiec postanowił wykonać kolejny krok naprzód w swojej przygodzie z futbolem, wiążąc się z agencją menedżerską prowadzoną przez Mariusza Piekarskiego.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

O podpisaniu kontraktu z Michniewiczem poinformowała bowiem agencja menedżerska Unidos Agency, której właścicielem jest były reprezentant Polski, Mariusz Piekarski. „Bezprecedensowe wydarzenie w Unidos Agency jak i polskiej piłce! Zaufał nam Czesław Michniewicz, mistrz Polski, trener Legii Warszawa. Wierzymy, że o efektach tej współpracy będzie jeszcze głośno" – możemy przeczytać na oficjalnym koncie agencji na portalu Twitter.

Dla obecnego szkoleniowca Legii Warszawa podpisanie umowy z Unidos Agency otwiera możliwość objęcia w przyszłości klubu występującego w lidze rosyjskiej. Mariusz Piekarski znany jest bowiem z niezwykle rozległych kontaktów w tamtym rejonie. Do klientów agencji prowadzonej przez Piekarskiego należą m.in. Sebastian Szymański, Michał Karbownik, Karol Świderski, Maciej Rybus, Jacek Góralski, Konrad Michalak, Damian Szymański, Artur Jędrzejczyk czy Michał Pazdan.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze