Radovan Pankov tak podchodzi do rewanżu z Molde. Gwiazdor Legii nie ma wątpliwości, sprawdzi się jego plan?

2024-02-21 16:09

Piłkarze Legii w rewanżu z Molde na Łazienkowskiej będą starali się odrobić straty i wywalczyć przepustkę do kolejnej rundy rozgrywek. Jest o co walczyć. Radovan Pankov tak podchodzi do rewanżu z Molde. Gwiazdor Legii nie ma wątpliwości, sprawdzi się jego plan?

Fatalna pierwsza połowa w Molde

W pierwszym spotkaniu Legia przegrała 2:3 z Molde. O niepowodzeniu zadecydowała nieudana pierwsza połowa. To w niej wicemistrzowie Polski byli zagubieni i nieporadni, a ich błędy trzy razy wykorzystali gospodarze. Po przerwie Legia otrząsnęła się i zaczęła być stroną przeważającą. Udało się zmazać plamę po fatalnej pierwszej połowie. Warszawski zespół zdobył dwie bramki. W rewanżu będzie chciał powalczyć o awans.

Tego oczekuje Kosta Runjaić od piłkarzy Legii. Padły słowa o odpowiedzialności, presji, przebojowości w meczu z Molde

Muszą uniknąć błędów

Serbski obrońca Radovan Pankov tak podchodzi do rewanżu z Molde. Gwiazdor Legii nie ma wątpliwości, sprawdzi się jego plan? - Musimy uniknąć błędów - powiedział Pankov podczas konferencji prasowej, cytowany przez klubowe media. - Musimy zagrać na miarę oczekiwań. Zagramy w naszym domu. Dlatego wierzę w to, że awansujemy. Nie umniejszam przeciwnikowi, ale wierzę, że zwycięstwo będzie nasze - podkreślił Serb.

To musi zrobić Legia w rewanżu z Molde. Będzie awans w Lidze Konferencji?

QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?